WordPress Hero

| |

PlayStation Plus: co to je a jak ušetřit

playstation plus

Co děláte, když máte volnou chvíli? Zatímco někdo si čte, jiný takzvaně “vypíná” u oblíbené hry na herní konzoli. A nelze se těmto jedincům divit. Dnešní hry jsou skvělé svým provedením, jejich grafika je neskutečná a naplno člověka vtáhnou do děje. Majitelé PlayStation navíc ocení i novou předplacenou službu, která vylepšuje bezplatný účet. Je jí PlayStation Plus členství.

Hrajte online s přáteli a získejte i dvě hry měsíčně zcela zdarma

Když se před pár lety ukázala nová podoba herní konzole PlayStation, většina milovníků videoher byla naprosto u vytržení. A nelze se tomu divit. Přece jenom byla naprostým výkřikem moderních technologií. Svým uvedením však překvapení neskončilo, nyní se milovníci herní konzole mohou radovat z předplacené služby PlayStation Plus.

Co je PlayStation Plus?

Jak již bylo zmíněno, mluvíme o předplacené službě, která vylepšuje bezplatný účet ve službě PlayStation Network. Jejím dalším úkolem je dostat ze systému PS4 co nejvíc. V současné době je možné zakoupit si ji v mnoha zemích světa, stačí mít přístup do obchodu PlayStation Store.

Nabízí se však otázka, proč vůbec něco takového pořídit. Přináší členství nějaké benefity nebo nikoliv? Ve skutečnosti s sebou výhody nese, a rovnou několik. Patří k nim nejen možnost hrát online se svými přáteli, ale také dvě hry každý měsíc zcela zdarma! Už to je obrovský magnet na všechny milovníky her.

Tím výčet benefitů nekončí

Bylo by mylné se domnívat, že tímto seznam výhod končí. Najde se zde daleko více položek, a to třeba možnost nakupovat některé hry za zvýhodněné ceny nebo zkoušet beta verze oblíbených titulů. K členství se taktéž získává 100 GB mísa v online úložišti, což zejména velcí “pařmeni” víc, než ocení.

Jak služba funguje v praxi

PlayStation Plus potřebujete především k online hraní. Je ale pravdou, že hrát můžete i bez něj. Kupříkladu pokud konzoli využíváte ke sledování streamovací služby Netflix, stačit vám bude pouze toto předplatné.

S příchode nové herní PS konzole nabízí i nová výhoda, kterou je kolekce PS Plus Collection. Je plná mnoha her (obsahuje rovnou několik desítek herních titulů),mezi nimiž se nachází i zcela legendární verze Days Gone, Crash Bandicoot N nebo Batman: Arkham Knight.

Kolik PS Plus stojí?

Že vás benefity zaujaly a přemýšlíte, že si předplacenou službu pořídíte? V takovém případě je cena to, co vás aktuálně zajímá. A není se čemu divit. Aktuálně je členství k dispozici rovnou ve třech variantách. Zakoupit si ho lze na jeden, tři nebo dvanáct měsíců. Pokud si nejste jistí tím, že budete z benefitů čerpat, pravděpodobně se přikloníte k měsíční alternativě. Jestli jste PS Plus ale už vyzkoušeli, roční verze je pro vás tou pravou.

Jak ušetřit na členství?

Pokud bychom se na členství podívali z ekonomického hlediska, pomyslnou trefou do černého je členství dvanáctiměsíční. V takovém případě se totiž oproti měsíční verzi ušetří až čtyřicet procent. A to se vyplatí!

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *