WordPress Hero

Star Conflict

Star Conflict

Bitvy, ale ne na souši. Ani na zemi, ani mezi státy. To je přece jenom nuda, nemyslíte? Co se raději přesunout do vesmíru, kde jsou nastoleny zcela jiné podmínky zajišťující opravdu jedinečné souboje mezi vámi a nepřáteli? Přesně to nabízí multiplayreová online vesmírná akční hra Star Conflict, která je adrenalinem naprosto nabitá!

Rozvíjejte své schopnosti a stanovte si neprůstřelnou taktiku

Byla působnost ve vesmíru jedním z vašich snů? Díky oblíbené on-line hře se může naplnit! Ovládejte své vesmírné role, kdy každá jedna má svou specifickou roli. Rozvíjejte své schopnosti a vytvářejte specializované dovednosti, kterými jednoznačně překvapíte své soupeře a protivníky. A nezapomeňte vybudovat neprůstřelnou taktiku, která se postará o nejedno vaše vítězství.

Možnosti, které hru udělají ještě záživnější

Hráči jednoznačně ocení, že využívat mohou několik forem hraní. V rámci režimu PvP jsou rozděleni do dvou nepřátelských týmů, kdy mají stanoven úkol, jenž musí splnit. V praxi tak musí zaujmout všechny majáky nebo zničit veškeré nepřátelské lodě.

Hraní v otevřeném prostoru zase slibuje rozsáhlé rozšíření, kdy je zapotřebí zmobilizovat všechny hráče, jelikož se na ně hrne hrozba v podobě mimozemské civilizace. Či vás snad zaujme Sector Conquest, který představuje epické bitvy mezi korporacemi a komunitou pilotů?

V nabídce jsou samozřejmě i vlastní bitvy, které lze realizovat s vlastním nastavením. Bojovat lze nejen proti konkrétním hráčům, ale i proti NPC. I když hry v takové formě nepřináší žádný příjem, jsou vynikajícím tréninkem, který je zocelí před vstupem do bitvy s ostříleným nepřítelem.

Pošlete do boje své nejlepší vesmírné lodě

Abyste znásobili své šance na vítězství, pošlete do boje pouze ty nejlepší kosmické lodě. Hra nabízí rovnou čtyři provedení, kdy každá jedna se liší svými specifickými vlastnostmi, vzhledem i velikostí či celkovým ovládáním. Stanou se součástí vaší nedobytné armády stíhače, fregaty nebo torpédoborce?

Fregaty jsou velké, ale za to pomalé lodě. Pyšní se však silnými zbraněmi a vylepšeným brněním čili si je nepřítel tak rychle nepodmaní. Stíhače jsou zase menší velikosti, za to jsou rychlé a svižné. Mají tedy ve vašem arzenálu své četné místo. Dokážou skvěle manévrovat a pyšní se skutečně výkonným vybavením.

Spaste galaxii!

Nyní víte všechno potřebné. Je načase spasit svou galaxii, která je rozdělená mezi militantní hvězdné říše a nezávislé skupiny, před mimozemskými civilizacemi a nebezpečím, které se na ni hrnou. Dokážete spasit i poslední kout galaxie, kde zatím nadvláda jedné ze stran nepanuje? Nebo ji necháte na pospas řítícímu se riziku v podobě žoldáků či mimozemšťanů, kteří se zde nedávno začali zabydlovat? Buďte opatrní a ostražití. Galaxie už není bezpečná.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *