WordPress Hero

Zoo2 Animal Park

Zoo2 Animal Park

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo, kdybyste vlastnili svou jedinečnou zoologickou zahradu? Kde by vás exotická zvířata milovala, lidé by vám děkovali za nádherné prostředí, jež jste slonům i lvům vybudovali a kde by měla hlavní slovo úcta ke zvířatům? Zoo2 Animal Park je ideální možnost, jak si realizovat své sny a plány. Tedy alespoň nanečisto. Pusťte se do hraní on-line hry, díky které se stanete tím, kým jste vždycky chtěli být.

Staňte se ředitelem zoologické zahrady

Co všechno obnáší být ředitelem zoologické zahrady? Musíte porozumět zvířatům nebo o nich leccos vědět? Nadmíru oblíbená hra Zoo2 Animal Park vám to prozradí a nastíní! Naučte se pečovat o vlky, zebry nebo žirafy a zjistěte, co ke svému spokojenému životu vlastně potřebují. Budujte jejich výběhy a zpestřujte je o prvky, které milují a které jim vnesou do srdce pocit, že jsou právě u vás doma. Čelte však zároveň nepříjemným a překvapivým zvratům, k nimž i v běžných zoo dnes a denně dochází.

Vyzkoušejte si pravou práci ředitele zoologické zahrady díky hře, která vám poodhalí unikátnost světa zvířat. I když to někdy bude pěkná fuška, chvíle, kdy si pochováte zrovna narozená mláďátka či vylepšíte svůj park o další prvky těžké chvíle zcela vynahradí.

Herní grafika, kterou si zamilujete


Možnost vytvořit si vlastní zoo je lákavá, stejně tak možnost pečovat o domácí, ale také divoká či exotická zvířata. Co si však zamilujete ještě více je jedinečná herní grafika, která ve vás podpoří pocit toho, že jste opravdovým majitelem takového parku. Hra se pyšní na míru vytvořenými animacemi zvířat a ohromující 3D grafikou, která hráče naprosto vtrhne do děje.

Vše doprovází poutavý příběh, který zpestřují rozmanité úlohy napomáhající k růstu zoo. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pravidelné akce, které slibují exkluzivní odměny a které ještě více umocňují celkový požitek ze hry.

Jak velká bude ta vaše zoo?

Nabízí se otázka, do jak velkých rozměrů se vám podaří vaši zoologickou zahradu dostat? Stane se tou největší v kraji nebo zůstane drobnou, pouze rodinnou, s příjemnou domácí atmosférou? Pokuste se z ní vybudovat ten největší zoopark na celém světě! A naplňujte jednotlivé výběhy druhy zvířat, které návštěvníci nikde jinde vidět nemohou!

Dobře prosperující, rozkvétající se zoologická zahrada je svědkem manažerského talentu. Objevte díky populární on-line hře, zdali ve vás tato vlastnost dřímá či nikoliv. Nebojte se investovat do působivých atrakcí, ovšem nezapomínejte na stávající zvířecí členy zahrady, kteří si i při inovaci a růstu zaslouží vaši maximální pozornost.

Splňte si svůj sen a dosahujte ve svém virtuálním zvířecím království fantastických výsledků. Využijte funkcí a posouvejte svou zoo na stále vyšší level.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *