WordPress Hero

Crossout

Crossout

Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne vzbudili v postapokalyptickém světě a neměli byste kolem sebe nic jiného než hromadu trosek prosících o využití? Jeden z možných scénářů vám ukazuje hra Crossout, která se stala fenoménem v online světě. Nabízí vám možnost postavit si vůz, jenž hravě vybavíte kulomety, bodáky a dalšími nebezpečnými vychytávkami, jelikož vaše první ujeté kilometry budou směřovat do arény, kde se poperete o vítězství. No, nezní to lákavě?

Hra plná adrenalinu a překvapení

Ocitáte se v garáži a vaším prvním úkolem je sestavit si vůz, který bude nejen vaší chloubou, ale také zbraní. Že jste si neprůstřelný, nebojácný nástroj sestavili? Pak je načase vyrazit do bitvy! Herní svět je na první pohled promyšlený, propracovaný, ale stále mluvíme o nepřátelském území plném základen vašich protivníků. Jste na pomyslném minovém poli a to jediné, co chcete, je zvítězit. Jenže k tomu potřebujete úkryt, trpělivost, vytrvalost a skvělou strategii.

Zdroj: YouTube kanál Sterakdary

Ponořte se do automobilového světa

Hra není žádnou napodobeninou jiné automobilové onlinovky. Je ryzí jedinečností, která vám dává možnost skloubit vášeň k autům s adrenalinovou střílečkou, jakou si jinde nezahrajete. Propracovány jsou i samotné mapy, které jsou sice menšího charakteru, na druhou stranu jsou dostatečně členité. Nemusíte se však obávat toho, že byste se v nich ztratili. Naopak – spíše se v nich snadno a velmi rychle vyznáte.

Grafická stránka věci je skvělá vezmeme-li v potaz to, že se přizpůsobí i počítačům s menším výkonem. Na vzhledu modelových strojů to nijak neubírá, vozidla jsou zpracována skutečně bravurně, což jen umocní skvělý požitek z hraní.

Hrajte i bez zbraní

Mít vždy po ruce zbraň není klíčem k úspěchu, jako je tomu v jiných hrách. Zapojte do bojů svou fantazii a hráče třeba vytlačte ze skály. Nebojte se bojovat hlavou, nejen bodáky či kulomety, jichž máte jen omezené množství. A s každým dalším vítězstvím své vozy posouvejte na vyšší úroveň.

Nezapomeňte se o ně starat. Instalujte si na ně své zbraně, kulomety, chraňte je železným plátováním, aby déle vydržely. Zkrátka se snažte zůstat v tomto online automobilovém boji až do konce.

Vybudujte si síť parťáků

Stejně jako v jiných hrách, i zde se vyplatí mít pár známých po ruce. Několik parťáků, na které je spolehnutí a které můžete zavolat na pomoc, pokud budete čelit obrovské výzvě. Budou vaší pomocnou silou v bitvách proti pravým nepřátelům nebo jiným soupeřům, ale také vám pomůžou ve chvíli, kdy se převrátíte.

Stabilita vozů je jejich největší slabinou a pakliže se stane, že přepadnete na stranu, jste na ostatní odkázáni.

Hledáte dobrou online hru? Podívejte se na náš výběr, kde najdete nejlepší online hry.

Intuice hraje prim

Zapojte do hry svou intuici. Nebojte se stavět vůz se součástkami, které na něj možná normálně nepatří. Vybudujte si svou neprůstřelnou základnu, a tím si zpřístupněte bonusy, jež zážitek z hraní zase o něco více umocní.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *