WordPress Hero

My Free Zoo

my free zoo

Patříte mezi časté návštěvníky zoologických zahrad? Jsou právě tyto parky plné exotických druhů vaším nejoblíbenějším výletem? A prahnete dokonce po tom, že byste si jednu takovou zoo v budoucnosti sami založili? Je načase nasbírat zkušenosti a pustit se do hraní My Free Zoo, což je jedinečná online hra dostupná v App Store i Google Play.

Zachraňte zvířata a vybudujte zoo, která bude tou nejkrásnější v okolí

Žijeme v době, kdy je ochrana zvířat a zachování exotických druhů velkým tématem. Kromě boje s pytláky napadajícími je v jejich přirozeném prostředí se snažíme zvířata zachraňovat i tím, že je převážíme do bezpečných zoologických zahrad, kde jim vznikají ty nejlepší podmínky pro život. Staňte se (alespoň virtuálně) nedílnou součástí těch, kdo se postarají o nevyhynutí jedinečných druhů. Zachraňte zvířata, která se sama nemohou bránit a vybudujte tu nejkrásnější zoo, která bude tou nejoblíbenější mezi návštěvníky.

My Free Zoo dává možnost seznámit se s exotickými i domácími druhy zvířat blíže. Poznejte jejich potřeby, starejte se o ně a budujte výběhy, které budou splňovat všechna kritéria, která na ně zvířata kladou.

Splňte si svůj dětský sen

Vytvořte si virtuální zoologickou zahradu, která bude přesně takovou, jakou jste si ji v dětství vysnili. V nabídce je nespočetně mnoho herních prvků, s jejichž pomocí svůj park dotáhnete k dokonalosti po vzhledové stránce. Čeká na vás více jak tři sta druhů zvířat, která se vám budou ukazovat s každou další dosaženou úrovní. A těší se na vás i další herní elementy, které jenom umocní požitek z hraní.

Pravidelné updaty pro zachování kouzla

Hráči se nemusí obávat, že je online hra jednoho dne přejde. Zabraňují tomu rozmanité možnosti tvorby a pravidelné updaty, které přináší další překvapení i nepředvídatelné situace, jimž i v reálné zoo musí neustále čelit.

Zážitek z budování své vlastní virtuální zoologické zahrady podtrhují skvělé animace i do posledního detailu dotažená grafika, která se jen tak nevidí.

Navazujte přátelství a vypomáhejte si

My Free Zoo je skvělou možností, jak navázat přátelství. Ani v tomto virtuálním světě nejste sami. Kolem dokola se rozprostírá řada dalších parků plných zvířat, s nimž můžete navázat spolupráce a začít si tak vzájemně vypomáhat.

Přilákejte dostatečné množství návštěvníků

Aby však zoo prosperovala, musíte do hraní zapojit svého manažerského ducha. Bez návštěvníků a plateb za vstupné nebudete mít peníze na další rozvoj, proto park neustále zkrášlujte a přizpůsobujte ho potřebám lidí. Nezapomeňte jednotlivé obchůdky zásobovat suvenýry, aby si návštěvníci domů i něco odnesli. Stejně tak nabídněte občerstvení, aby v parku zůstali alespoň o hodinu nebo dvě déle.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *