WordPress Hero

Game of Thrones

Game of Thrones

Seriál Game of Thrones se stal během několika chvil naprostým fenoménem a na jeho základě vzniklo mnoho dalších skvělých produktů. A to včetně online hry, která dnes baví fanoušky po celém světě. Vytvořte si i vy jedinečný svět ledu a ohně a mějte svůj vlastní národ. Spravujte jeho území a vybudujte vlastní hrad, něhož bude chránit nepoddajné vojsko vycvičené k fenomenálním výkonům.

Máte už pevně stanovenou strategii?

Klíčem k úspěchu ve hře Games od Thrones je především pevně stanovená, budovatelská strategie. Už víte, jak silnou armádu postavíte nebo kdo jí bude velet? A jaké dovednosti chcete rozvíjet? 

Vše začne v jedinečném městě vypadajícího jako Královo přístaviště. Právě zde postupně budujete hradní opevnění, věž mistrů nebo kasárny a okolní hradby, které mají zabránit budoucím bojům s nepřítelem. Nezapomeňte založit také skladiště, kde by se ukládalo množství nastřádaných surovin. 

Zdroj: YoTube kanál FlyGunCZ

Plňte nevšední úkoly

Začínající hráči ocení, že se budou moct s herní mechanikou dobře seznámit tím, že budou plnit nevšední úkoly. Teprve po nabytí zkušeností postaví armádu, s jejíž pomocí se pustí do boje a začnou obsazovat plochy, z nichž vyženou vzbouřence nebo jiné typy nepřátel. Možné jsou i ryze tréninkové bitvy, ve kterých nabýváte alespoň zkušenosti nebo různé předměty, které velkou měrou povyšují vaše schopnosti.

Hledáte dobrou online hru? Podívejte se na náš výběr, kde najdete nejlepší online hry.

Založíte vlastní alianci?

Proti soupeřům je možné bojovat, ale také se s nimi spojit. Založíte svou vlastní alianci, nebo se rovnou připojíte k některé, která už dlouhé roky působí? Vstup do společné aliance má několik benefitů. Předně stojí za zmínění jistá pomoc při stavbách nebo výzkumech, taky pomoc při bitvách, které budete vzájemně svádět. Využijte proto vlastnosti i vašich stoupenců a společnými silami zničte soky, proti kterým ve válce stojíte.

Hra, která vás vtáhne do děje

Jedinečná hra Game of Thrones vás jednoznačně vtáhne do děje během pár okamžiků. Je hratelná jak v klasickém prohlížeči, tak si ji lze užít prostřednictvím klienta, kterého si stáhnete. V obou případech budujete panství, stavíte svou armádu a trénujete velitele, jenž bude v čele celé armády hrdě stát.

Základní verze je zcela zdarma, proto vám nic nebrání v tom, abyste se pustili do jedinečného souboje a budování národa, který bude v ostatních soupeřích vzbuzovat pořádný respekt.

Hrajte odkudkoliv

Online hru Game of Thrones je možné hrát naprosto odkudkoliv. Díky tomu, že hra je online formátu, stačí se připojit pouze k internetovému připojení. Užijte si jedinečnou zábavu, ať už jste fanouškem knih a seriálu, nebo vás jen baví výjimečná fantasy tematika, která naprosto ohromila celý svět. Tak kdy začnete hrát?

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *