WordPress Hero

Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans


Stát se vikingem. Budovat historii. Být tím, kdo budí respekt. Zvítězit v titánských válkách díky neprůhledné strategii. To vše se pojí v jedinečné RPG hře Vikings: war of clans. Postavte si i vy armádu, která předčí všechny ostatní. Vybudujte své impérium, kterému se okolí bude klanět. A staňte se tak konečným vítězem v drsném středověku.

Přelstěte hráče z celého světa

Na trhu disponuje celá spousta strategických her. Ale pouze Vikings: war of clans je tou skutečnou výzvou postavenou na zcela jiné, vyšší úrovni v porovnání se všemi ostatními. Vytvořte si svého hrdinu a bojujte s útočníky tak, aby vaše vojska postupně dobývala jedno území za druhým. Přelstěte hráče z celého světa v bitvách, které v sobě mají nejen kus napětí, ale také velkou porci adrenalinu.

Nebojte se však klanů. Stávejte se jejich součástí a díky tomu se ještě více obrňte. Vytrénujte si svou armádu a zároveň jí budujte zázemí v podobě pevného, neustále se rozrůstajícího města. Jinými slovy buďte tvůrcem svého vikingského osudu.

Zdroj: YouTube kanál JohnnyTheRhino

To nejmocnější severské království

Ve středověku může být jen jeden králem. Buďte jím vy a vybudujte severské království, které bude plné mocných budov, jimiž se dál rozšíří vaše město. Mějte k dispozici stále plné kasárny, také panství, ale i svatyni, kde uctíte bohy stojící na vaší straně. Postavte místo, kde budete moct hostit své posily ze spřátelených klanů a kde budete moct opěvovat vaši slávu!

Stanete se vůdcem, který bude mít tu čest bojovat v aréně i bez svých válečníků u boku? Začnete trénovat své rekruty a podniknete špionáž, abyste si tím “proklepli” vaši konkurenci? A najdete Achillovu patu vašich nepřátel, abyste s nimi boj zaručeně vyhráli?

Vzrušení, které nepomíjí

Ať už se pustíte do velké či menší bitvy, vždy vás obklopí vzrušení z akce. Mluvíme o jednom ze základních parametrů, který jsou pro jedinečnou RPG hru tak typický. Při putování a bojích hledejte své bratry ve zbrani a vytvářejte strategii, která je nejsilnější stránkou každé jedné jednotky. Podle ní se budou odvíjet vaše další kroky.

Pokládejte pasti, obelstěte své nepřátele. Spravujte ale také zdroje a zahánějte útoky. Někdy je na místě trocha diplomacie, není to vždy jen o oštěpech či pracích. Naučte se umění války, čemuž vikingové tak dobře rozuměli. Jen tak může vaše království zvítězit a stát se tím nejmocnějším na celém severu.

Hra, která se stále vylepšuje

Bonusem vynikající hry je také to, že se neustále vylepšuje a že se neustále zavádí vzrušující aktualizace. Sami hráči mohou zasílat své nápady na zlepšení. Stejně tak se neustále rozvíjí a rozšiřují i položky ke koupi ve válečné hře a přibývá i množství překladů.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *