WordPress Hero

Anocris

anocris

Egypt před třemi tisíci lety. Stavba pyramid byla teprve v průběhu. Kleopatra či jiný tehdejší vládce v čele. Otroci pohánění biči jejich nadřízených. Nil protékající okolím a civilizace teprve na svém počátku. Přesně do této doby se ponoříte, pokud spustíte vynikající on-line hru Anocris. Vybudujte osadu ve světě, kterého můžeme označit za kolébku dnešního lidstva. Staňte se mocným faraonem a vybudujte město, jež se později stane tolik atraktivní pro moderní turisty.

Založte svou vlastní osadu

Zajímá vás starověký Egypt a vždycky jste byli fascinováni tím, jak to tehdy probíhalo? Jak se stavěly jednotlivé osady nebo trojúhelníkové stavby, jimž se dnes říká pyramidy? Buďte svědky tohoto počinu a založte svou vlastní osadu hned vedle protékajícího Nilu lemujícího Egypt. I když z počátku bude nově založená vesnička pouze skromným místem k životu, vybudujte z něj díky své trpělivosti a vytrvalosti město, jež bude onou zmiňovanou kolébkou velkolepé civilizace.

I když bude cesta ke vzniku prestižního centra kultury a pokroku snadná, na konci to všechno bude stát za to.

Požádejte o pomoc bohy

Dostanete se do světa, kdy bohové jsou stále ještě uctívaní a kdy se věří v jejich neskonalou moc hýbající světem. Požádejte je o pomoc, když si nebudete vědět rady nebo když budete potřebovat podporu na cestě za vámi vytyčeným cílem. Čerpejte z jejich vděčnosti a těšte se z rychlejšího rozvoje vašeho města.

Chraňte své občany zuby, nehty

Nezapomínejte ale nabudování vlastní armády. Války a bitvy se konají už od pradávna a starověký Egypt nebyl výjimkou ve válečných dějinách. Jen spory probíhaly trochu jinak. Postavte si neprůstřelnou armádu, která zajistí, že bude stavění osady a budování města bezproblémovou záležitostí. Ubraňte ji před kočovnými jezdci i před nepřáteli, jež se budou snažit si vámi obsazené území přivlastnit.

Nebojte se spojit své síly s ostatními

Staňte se faraonem, který vybuduje respekt, ale nebojte se požádat o pomoc, pokud to bude zapotřebí. Kolem vás se rozprostírá mnoho dalších budoucích kolébek, v nichž roste civilizace, buďte otevření spolupracím a navazujte přátelství, díky nimž se výsledná armáda bude jevit jako silnější a zdatnější.

Ovládnout celý Egypt je běh na dlouhou trať. S navázanými spojenectvími to ale půjde snadněji. Zkousněte své ego a vybudujte neporazitelné impérium.

Grafika, která vás dostane!

Anocris je typickou budovatelskou strategií, která vás však nadchne svým grafickým zpracováním. I když se dostaneme do dob starověkého Egypta, nemusíme očekávat stejně starou vzhledovou stránku věci. Vývojáři si dali opravdu práci a promysleli každý jednotlivý detail.

Tak co, stanete se mocným faraonem starověkého Egypta?

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *