WordPress Hero

My Little Farmies

My Little Farmies

Zasadit obilniny, poklidit krávy a kozy. Běžné činnosti farmářů, a to nejen těch současných. Podobnými činnostmi se zabývali i středověcí farmáři, kteří se snažili o to, aby si vypěstovali plodiny potřebné k přežití. Dostaňte se do jejich kůže a vyzkoušejte si zemědělství v trochu jiné době.

Sázení, sklízení, pečení, jezení

Online farmy patří k nejoblíbenějším hrám současnosti. Jenže moderní provedení těchto her v nás neprobouzí poučení. Ovšem hra My Little Farmies je jiná. Odlišná v tom, že vás přenese do dávné minulosti, konkrétně do středověku, kde bude vaším úkolem vypěstovat plodiny potřebné k obživě. Bez žita není chléb a jeho vypěstování vyžaduje pěknou dávku času i úsilí. Poznejte zákulisí potravin, které dnes běžně nacházíme na pultech supermarketů. Navíc si vybudujte jedinečnou farmu, jež bude mít dostatek surovin i pro okolní sousedy.

Farma, která bude lahodit vašemu oku

My Little Farmies není pouze o sázení, sklízení či následném pečení a jezení, ale je také o budování. Založte si farmu, která bude lahodit vašemu oku a na kterou se budete denně rádi vracet. Připravte si záhony, kolem kterých se budou linout chodníky a postavte na svém pozemku budovy, jež budou stát za výrobou dalších a jiných produktů, než jsou samy plodiny.

Vybudujte na svém pozemku moštárnu nebo pekařství a buďte svědky celého procesu výroby konkrétního výrobku. Staňte se pozorovatelem a zjistěte, co všechno stojí za jedním takovým bochníkem či sklenkou mléka.

Najděte zdatné zaměstnance, na které je spolehnutí

Obilniny ani zelenina se samozřejmě nebudou sklízet sami. Najděte si schopné zaměstnance, na které bude maximální spolehnutí, a vybudujte vesnici, která se brzy stane centrem středověkého obchodu. Kromě zahradničení se starejte také o zvířata, jež rozšíří vaši nabídku produktů.

Nezapomeňte si budovat portfolio spokojených zákazníků a plňte jejich přání. Jsou sice někdy příliš specifická, ale díky jejich splnění se k vám budou rádi vracet. A to znamená navracení financí, jež potřebujete k dalšímu rozvoji vaší vesnice.

Oblíbená onlinovka už na vás čeká!

Tak na co čekat? Oblíbená onlinová hra vás naprosto pohltí, a to po prvním přihlášení. Není nijak obtížná a skvěle hratelná, zaujme také svou skvěle provedenou grafikou. Co vybudujete na svém území nejdříve? Bude to mlýn nebo rozšíření pole, na němž zasadíte úhledně do řádků semínka první plodiny?

Využijte všech nabízených funkcí a sbírejte body s haléři, díky nimž pozvednete svou stávající středověkou vesnici na vyšší úroveň. Postupujte jednotlivými levely výš a odemykejte nové možnosti, které udrží vaši pozornost a způsobí, že vás hra v žádném případě neomrzí.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *