WordPress Hero

Star Stable

Hra Star Stable

Mít vlastního koně, se kterým prožiju nezapomenutelné dobrodružství! Přesně tak lze definovat sen nejedné malé holčičky, ovšem i větší dívky. Vždyť tato zvířata jsou tak cool! Navíc noblesní, krásní, jejich oči umí říct tolik, aniž by ze svých úst vydala sebemenší zařehtání. Pokud vám to ale nedovolí rodiče, mějte koně alespoň virtuálního. Jaký si najde cestu k vašemu srdci?

Star Stable je vzrušující online hrou, která vám umožňuje mít svého vlastního koníka. A nejen to! Společně s ním se můžete vydat prozkoumávat okolí a zažívat dobrodružství, která byste jinak neměli šanci zažít. Vydejte se do vzrušujícího, naprosto fantastického světa a staňte se tak součástí kouzelného příběhu online videohry.

Svět ze sedla vypadá jinak

Možná si říkáte, že pohled ze sedla koně je zcela totožný s tím, co se vám jinak nabízí ze země. Ale není tomu tak. Dosavadní uživatelé online hry nejen pro dívky potvrdí, že okolí je z hřbetu čtyřnohého mazlíčka zcela jiný. 

Zdroj: YouTube kanál Seri! Pixel Biologist!

Máte zodpovědnost

I když to nyní vypadá, že ve hře budete jenom brázdit zdejší okolí, není tomu tak. Je nutné o své koně pečovat a cvičit je. Ježdění je totiž stejně jako ve skutečnosti vyčerpává a stejně jako v reálu potřebují jíst a pít. Občas jim sundejte sedlo, které je jenom velkým břemenem, také pročistěte podkovy, které se mohly během poslední vyjížďky zaplnit blátem. 

Vaším domovem bude Jorvik, kde jsou k dispozici stáje určené k odpočinku koně. Až znovu nabere síly, vydejte se s ním na nejbližší závodiště a ukažte okolním divákům, jak to dokážete rozjet pod stresem časového limitu. 

Hrejte společně se svými přáteli

Závodit i přicházet za nejrůznější záhady a tajemstvím můžete společně se svými přáteli. Mluvíme o online hře čili se při hraní setkáte i s dalšími uživateli. Seznamte se s ostatními, chatujte s nimi a vytvářejte si vlastní jezdecké kluby, ve kterých budete mít oporu a kam se budete moct obrátit, pokud vám něco bude nejasné či když si s něčím nebudete vědět rady. 

Je určitě mnoho kamarádek, které prahnou po tom stejném, co vy, nebo ne? Pozvěte je k hraní unikátní onlinovky, kvůli níž se nebudete chtít vracet do skutečného světa. Až tak moc se vám zde bude líbit.

Stáhněte si Star Stable do mobilního telefonu

Ano, hra je sice onlinová a je možné ji hrát jak na běžných počítačích, tak na MacBooku, ale také si ji můžete stáhnout do svého mobilního telefonu. Užívat si nevšedních zážitků tak můžete i během přestávek ve škole či při čekání na autobus. 

Začnete svou cestu žokeje tím, že se začnete starat o vlastní hříbátko? Nebo si koupíte zdatného hřebce či klisnu, se kterou se rovnou začnete prohánět po okolí Jorviku? Ať se rozhodnete pro to či ono, přejeme skvělou zábavu.

4.9/5 - (7 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *