WordPress Hero

Rail Nation

Rail Nation

Ptali jste se někdy sami sebe, jaké by to bylo, kdybyste měli vlastní železnice? Hýbali dopravou, starali se o převoz lidí a zajišťovali dodávky zboží do menších i velkých měst? Sen se může stát realitou díky hře Rail Nation! Staňte se železničním magnátem díky oblíbenému dopravnímu simulátoru, který vás naprosto pohltí.

Vše začíná v malém městečku

Malé městečko toužící po pravidelné dodávce zboží. Přesně to je místo vašeho startu a zároveň váš první úkol. Oživit ekonomiku však bude požadovat pěknou dávku vytrvalosti a jednu spolehlivou, kvalitní železniční společnost. Díky ní se však z malého města může brzy stát rychle se rozvíjející metropole, za jejímž úspěchem budou stát právě vaše vlaky.

Vyzkoušejte si, jaké je to být železničním magnátem v šesti různých autentických epochách. Zažijte se svými vlaky to, jak se rodily moderní technologie a jak se během let měnily vlaky. Setkejte se s více jak 150 skutečnými lokomotivami, které si s vaší pomocí mohou podmanit celý herní svět!

Zdroj: YouTube kanál The Kitton

Navazujte spojenectví

Nemusíte na to být však sami. Najděte si posilu do svého týmu v podobě protihráčů, s nimiž se můžete domluvit na podmínkách asociace. Společně vymyslete taktiku, s níž vybudujete celé železniční impérium.

Mluvíme o zcela realistickém simulátoru, který právě pro své autentické detaily vcucne každého člověka během chvíle.

Promyšlené do posledního detailu

Nečekejte hru, která bude mít chyby. Nemyslete si, že vás hra nebude moct čím překvapit. Rail Nation je až neuvěřitelně podobný realitě. Při hraní věnujte pozornost nabídce a poptávce a obchodujte s bezmála padesáti druhy zboží, po nichž vaše město touží. Provádějte rozhodnutí během dne, a to díky systému výpočtů v reálném čase. Neukvapujte se k jednotlivým krokům ihned po probuzení, nechte si to projít hlavou.

Projděte si etapu vedoucí od prvních historických parních lokomotiv, které ve své době způsobily ohromný boom. Buďte svědky přelomových výkonných dieselových modelů i toho, jaký zájem vzbudily elektrické alternativy. Sledujte veškeré detaily, s nimiž si tvůrci dali opravdu záležet.

Až tři různé scénáře

K dispozici jsou tři různé scénáře. Můžete bojovat o nadvládu v souboji Východu a Západu nebo se můžete rozhodnout cestovat po Evropě a přivést celý kontinent k prosperitě. Pro kterou verzi se rozhodnete vy?

Rail Nation je fantastická onlinovka, kterou si lze zdarma stáhnout do svého počítače. Patří k nejoblíbenějším hrám v online světě a popularita neutichá prakticky v žádném koutě světa. Stanete se i vy slavným železničním magnátem a dovedete své město k vítězství? Nebo si snad vydobudete svou nadvládu vybudováním fenomenálního systému železniční dopravy?

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *