WordPress Hero

War Thunder

War Thunder

Chybí vám v životě akce? Nebo vám v hlavě někdy vyvstala myšlenka, že byste chtěli zamířit do války? Exkluzivní free to play hra War Thunder vám to umožňuje! Vstupte do válečného světa plného tanků, letounů, lodí i helikoptér. Vytvořte si vlastní arzenál, se kterým budete vyhrávat jednu bitvu druhé světové za druhou. A doputujte až do současnosti, kdy se utkáte s ostatními hráči z celého světa!

S jakou vlajkou se pustíte do boje?

Spojené státy. Sovětský svaz. Francie, Německo nebo Itálie. To je jen zlomek států, jejichž jménem můžete vyhrávat souboje a důležité války. Každá jedna země má své vlastní letectvo i pozemní vojsko. Většina zemí má navíc i loďstvo a vrtulníky. Pod záštitou jaké z nich si půjdete pro své vůbec první vítězství?

Hra obsahuje celkově tři herní módy, a to letecké, pozemní a námořní. Svádět tak lze rovnou tři druhy bitev. Zatímco jedna se bude odehrávat ostatním hráčům nad hlavou, druhá se utká na nelítostném moři a třetí bude čelit zemnímu terénu. Zvolte si obtížnost a s každou další výhrou na svých bedrech odemykejte modernější a modernější stroje.

Vybudujte vlastní arzenál, který spoluhráčům nedá šanci na vítězství

Ať už se rozhodnete utkat se na vlnách, na souši nebo se rozhodnete vzlétnout do nebes, v každém případě jsou pro vás připraveny jedinečné zbraně, které můžete využít. A s každými dalšími nabranými zkušenostmi či body za vítězství se vám nabídnou další fantastické modely, u nichž nebudou mít nepřátelé sebemenší šanci.

Rozhodli jste se hrát za Spojené státy americké? Překvapí vás jejich letadlo, které je tím nejrychlejším v celé hře. Dosahuje přibližně 2 298 km/h a hravě tak strčí do kapsy pomalé letouny ostatních zemí. Že jste si svolili spíše Sovětský svaz? Oceníte především IL-2, který se pyšní až dvaadvaceti druhy různých zbraní. Mluvíme o největší výbavě v porovnání s pozemními cíli ostatních států.

Hledáte dobrou online hru? Podívejte se na náš výběr, kde najdete nejlepší online hry.

Británie má zase vyšperkované tanky, které mají největší ráži, Německo vyniká nejrychlejšími vrtulníky na světě. Který stát nabízí přesně to, čím chcete na protihráče útočit?

Hrajte online a zdarma

War Thunder je oblíbená online hra, která je založená na modelu free to play. Je tedy zcela zdarma a hrát ji lze i bez prémiových služeb. Při investování do prémiových funkcí se vám podaří rychleji projít jednotlivými levely a nabídne se vám možnost získat prémiové zbraně či stroje, s nimiž jednoznačně překvapíte soupeře.

Podaří se vám vyhrát bitvy, do kterých vstoupíte nebo se zapíšete na seznam poražených? Dřímá ve vás generál, který povede svůj arzenál za vítězstvím nebo spíše strašpytel, který couvne před každou vyvolanou bitvou? Udělejte všechno proto, abyste se stali spíše zmiňovaným generálem a vybudujte si respekt mezi vašimi nepřáteli.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *