WordPress Hero

World of Warships

World of Warships

Tanky vás nebaví a letadla vás už taky přešla? World of Warships od tvůrců legendárních on-linových her World of Tanks a World of Warplanes stojí za vyzkoušení! Akční simulace plná válečných typů lodí, promyšlené bitvy a neukojitelná touha vítězit – to vše vás bude provázet každou jednou minutou.

Oceán, lodě a soupeři v dohledu

Jen si to představte – nalodíte se do válečných plavidel země, která je vašemu srdci nejbližší. Spustíte se na širé moře či se rovnou budete potýkat s nelítostným oceánem. Promyslíte si taktiku, která bude vaší pomyslnou modlou a pustíte se do války. Soupeřova loď v dohledu? Chce to jen přesně mířit a potopit jí. Tímto krokem jste opět blíž požadovanému vítězství. Tak kdy si necháte vlít adrenalin do žil?

K dispozici je rovnou několik světových plavidel. Plavit se můžete pod vlajkou Německa, Británie, Francie, Itálie nebo Nizozemska. K dispozici jsou však i evropská a sovětská plavidla oplývající zase jinými vlastnostmi a atributy. Vybudujte si arzenál válečných lodí, které se svými schopnostmi budou dokonale doplňovat.

Zdroj: YouTube kanál MecaWOWS Replays

Pomalejší spády, které vás naučí trpělivosti

World of Warships uzavírá pomyslnou trilogii, která dodnes patří k tomu nejlepšímu v online světě. Oproti předcházejícím titulům vás čeká pomalejší spád, který však dokáže naučit neprůstřelné trpělivosti. Dáno je to především prostředím – širým mořem, na němž jsou boje trochu jiné než na souši.

Za to mapy jsou stejně různorodé a v každém případě propracované. V jakém podnebném pásmu se rozhodnete útočit? A bude vám hrát rozbouřený oceán do karet či se za nepříznivého počasí raději schováte do ústraní?

Čelte překvapivým situacím

Stanovit si fantastickou strategii je klíčem k úspěchu. Pamatujte na zvolenou taktiku a postupujte podle ní. Do cesty vám však mohou přijít nečekané, překvapivé situace. Nevypukl na jednom z vašich plavidel požár? Nedošlo k poškození průbojné, dominantní lodě? A máte stále ještě k dispozici dostatek střel, které mohou zničit soupeře i na dálku několika metrů?

Bitevní lodě disponují velikostí, vysokou odolností, sice menší rychlostí, ale zato obrovskou sílou. Letadlové se zase dobře maskují, i když nemají řízená děla. Společně se však stanou vaším neprůstřelným arzenálem, který s nabíranými zkušenostmi a vydělanými penězi můžete pozvednout na vyšší úroveň.

Vybudujte vlastní divizi

Hrát samotného vás nebaví? Vybudujte si vlastní divizi! Možnost využijí všichni ti, kdo chtějí hrát v týmu. Do jedné divize se vejdou tři lidé, proto k sobě přidejte ty, kterým stoprocentně věříte. Přece jenom nestojíte o to, aby vaše souboje někdo sabotoval. Když se nahodíte na stejnou vlnu, můžete to dotáhnout až k samotnému vítězství.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *