WordPress Hero

Ragnarok

Ragnarok

Jste milovníkem komiksů? A říkali jste si někdy, jaké by to bylo, kdyby se jeden z těch vůbec nejoblíbenějších dočkal jiné, ale stejně atraktivní podoby? Existuje jedno komiksové dílo, za kterým stojí Lee Myung-jin, které se dočkalo dokonce herního zpracování. Je jím Ragnarok, který už po dlouhé roky patří k tomu nejúspěšnějšímu v herním světě. 

Inspirováno komiksem

Ragnarok online, hra, která má navíc podtitul The Final Destiny of the Gods, je jedinečnou herní zábavou, která spatřila světlo světa roku 2002. Už od prvního okamžiku se hra stala hitem, která láme světové rekordy. Rozšířila se do celého světa, a i díky tomu vznikl velice populární animovaný seriál Ragnarok the Animation, který se dokonce dočkal i svého druhého dílu.

Zdroj: YouTube kanál Gaming Hardcore

Zpátky však ke hře, která vás rozhodně zabaví. Je tvořena 3D prostředím, ve kterém se však pohybují 3D postavy. Příběh je postaven do několika epizod, které mají být vlastně symbolem všech změn nebo pokračování onoho příběhu. Jinými slovy vás tato hra nenechá spát!

Propracované prostředí a různorodé mapy

Patříte ke starým známým hráčům? Pak si jistě potrpíte jak na detaily, tak na dokonalé zpracování a různorodé mapy. A přesně to vás v této jedinečné hře čeká. Mapy jsou symbolem pro herní lokace a kromě jejich různorodosti se setkáte i s výjimečností jednotlivých monster, na které zde můžete narazit.

Vaším úkolem je cestovat mezi mapami, bojujte proti nemilosrdným bohům a užívejte si nevšední válku, kterou v tomto virtuálním světě vedete.

Vyzbrojte se proti monstrům všech různých podob

Co vás ve hře čeká? Především boj proti monstrům různých podob. Rozhodnete se vybrat si boj bez rizika, nebo se nebojíte vsadit nejen zkušenosti, ale i svůj život na to, že vyhrajete? Na bojištích se mohou odehrávat různé souboje, které nemají svá přesně stanovená pravidla. A právě za ně můžete získat odměny, jež vám ve světě hry Ragnarok přinesou zajímavá vylepšení. 

Vyberte si ideální povolání

Jedním z klíčových prvků hry je povolání. Vybrat si jedno je jeden z nejdůležitějších kroků, který musíte podstoupit. Každé jedno povolání vyniká jedinečnými a zcela unikátními vlastnostmi, s nimiž můžete vyhrát v boji proti nepřátelům. 

Výběr toho, s čím do hry vkročíte, podtrhne jedinečná hudba, která dodá grády celé situaci. Až sto různých samostatných skladeb vás bude provázet po celou dobu hraní a na své si přijdou milovníci jakéhokoli žánru. Zatímco některé herní momenty jsou podtrženy jazzem, jiné zase klasikou a další rockem, který danému okamžiku přidá na dramatičnosti.

U nás od roku 2004

Už jste si vyzkoušeli hru, která se sice dostala do herního světa roku 2002, ale u nás si vydobyla své stálé místo mezi tím nejpopulárnějším až roku 2004? Zahrajte si i vy hru, díky které vzniklo několik desítek fanouškovských stránek a freeserverů. 

5/5 - (3 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *