WordPress Hero

Enlisted

Enlisted

Druhá světová válka je lákadlem nejednoho muže. Prožít nebezpečí, vlnu adrenalinu vlévající se každou sekundou do žil či zachránit své známé nebo kolegy. Bojovat a trénovat vojáky, kteří se na konci budou radovat z obrovského vítězství a toho, že zachránili svou zem. Dostali jste se v představách právě na některou z bitev? A zatoužili jste ještě více po stroji času, který by vás do doby plné strachu, ale také odhodlání poslal? Pomyslným strojem času je hra Enlisted.

Stát se velitelem nebo pilotem

Jedinečná multiplayerová FPS hra člověka ihned po přihlášení vtrhne do děje. Stáváte se součástí druhé světové války. Můžete být velitelem pěchotní čety, pilotem, ale také velitelem tanku. V každém případě bojujete. A trénujete. Nejen sebe, ale i své vojáky. Svádíte nelítostné, neuvěřitelné, velké a zcela realistické bitvy. Ty, které se po druhé světové válce zapsaly do dějin.

Námět druhé světové války je dnes zpracován do mnoha podob. Ale žádné jiné hře se Enlisted ani zdaleka nevyrovná.

Zdroj: YouTube kanál OperatorDrewski

Jste celou jednotkou, nikoliv pouze jedním vojákem

Co hru odlišuje od konkurencí? Holý fakt, že nehrajete pouze za jednoho vojáka, ale za celou jednotku. Jste týmem, v němž vždy ovládáte jednoho člena a po jeho smrti přebírá kontrolu jiný z vaší čety. Mezi jednotlivými vojáky však můžete přepínat, a to dokonce manuálně čili strategie nebo taktika má zelenou!

Každý člen vaší jednotky má totiž speciální vlastnosti a specifické vybavení. Společně tvoří jedinečnou četu, která se nebojí nikoho a ničeho. Jen jednotlivé přednosti používejte a nebojte se s nimi pracovat. Zatímco jeden má v batohu opakovací pušky, jiný bojuje se sniperkami pro vzdálený boj.

Podle reálných předloh

Neočekávejte však, že vám hra umožní namixovat si libovolné množství konkrétních členů týmu. Nedovolá vám namixovat si velké množství sniperů a menší množství těch, kteří myslí především hlavou a s puškami to příliš neumí. V tomto je hra jedinečná – drží se poměrně době reálných předloh, což nakonec ještě více umocňuje požitek z hraní.

Součástí vašeho týmu tak budou ti, kteří by jimi byli také ve skutečnosti. Vedle sniperů to jsou také tankisté, piloti, ale také inženýři nebo radisté. Získáte tak směsici nejen zbraní, ale také lidských talentů, z nichž každý je dobrý na něco jiného.

Vylepšujte se a rozšiřujte své možnosti

Ať už se rozhodnete hrát za stranu Rusů, Němců nebo Američanů, v každém případě se budete každým jedním bojem vylepšovat a rozšiřovat své možnosti. Tím se bude umocňovat specifikace vašich válečných hrdinů, jež tvoří nepřemožitelný tým. Střetávat se budete s ostatními stranami podle toho, v jaké kampani jste se rozhodli hrát. Střetnete se v jedné z nejkrvavějších bitev nebo se pustíte do obléhání Normandie?

5/5 - (3 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *