WordPress Hero

Elvenar

elvenar

Kouzla. Záhady. A budování města. Přesně to vás čeká ve skvělé on-line hře Elvenar, která spojuje touhu po vlastním krásném městě s fungujícím hospodářstvím a magií, relikviemi a novými technologiemi, které posunou zmiňované hospodářství na vyšší úroveň. Staňte se zkušeným obchodníkem a zjistěte, jestli ve vás dřímá talent dovést své město k prosperitě a vítězství. Nedílnou součástí jsou totiž i bitvy, díky kterým si u soupeřů a protihráčů můžete vybudovat respekt. Tak vzhůru do práce!

Elfové a lidé spolu mohou žít pod jednou střechou

Elvenar je kombinací tradičních fantasy her a budovatelských strategií, které hráče dokážou vtáhnout do děje. Zatímco elfové sází na magii a kouzla, z nichž čerpají energii a souzní s přírodou, lidé jsou specifičtí svou ctižádostivou povahou a odhodláním vybudovat stabilní zázemí a město, které nikdo nedokáže dobýt. Pokuste se pojit dvě různé civilizace a naučte je žít pod jednou střechou. Těžte z jejich vlastností a společnými silami stůjte za impériem plným života.

Položte základní kámen jedinečné vesnice

Vaším úkolem bude postavit vesnici, ve které budete vést elfy nebo lidi ke slibné budoucnosti. Položte základní kámen a jděte vstříc tajemstvím a záhadným bytostem, získávejte cenné suroviny a objevujte nové, ohromující krajiny plné zapomenutých technologií. Snažte se vybudovat prosperující město, kterému budete jako schopný vládce vládnout.

Abyste se těšili z prosperity, musíte mít připravenou neprůstřelnou taktiku. Stanovte si vizi a jděte za jejím naplněním vstříc překážkám a klackům, které se vám hází pod nohy. Chopte se nabízených otěží a veďte svůj lid do nové doby, která bude synonymem lepšího a spokojenějšího života.

Vybudujte obytné prostory pro své obyvatele

Prosperita města v sobě nese i spokojenost obyvatel. Stavějte obytné prostory a snažte se neustále vylepšovat příbytky svých občanů. Díky získaným stavebním materiálům budujte manufakturu a dílny, v nichž dojde k výrobě věcí určených k prodeji nebo k boji.

Neváhejte využívat mocných předmětů, na které při objevování narazíte. Mohou urychlit váš rozvoj či pomoct v boji proti nestvůrám, jež chtějí napadnout vaše jinak velmi stabilní město.

Bezplatná zábava, od které se neodtrhnete

On-line hra Elvenar je bezplatnou fantasy zábavou, od které se neodtrhnete. Díky funkcím i odměnám za splněné úkoly, díky navazování přátelství se spoluhráči si vybudujete svět, do kterého se budete rádi vracet. Položíte onen základní kámen vaší vesnice právě dnes? A začnete budovat obchodní cesty, které zanedlouho budete využívat nejen vy, ale také spojenecká sousedství?

Navazování přátelství je klíčovým bodem k prosperujícímu městu. Díky spojenectví opět urychlíte rozvoj, ať už se rozhodnete budovat magické prostranství nebo položíte základy lidské civilizaci.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *