WordPress Hero

World of Tanks

World of Tanks

Druhá světová válka. Bitvy. Neprůstřelné pancíře. Buch. Buch. Buch. Staňte se součástí nelítostného souboje, ve kterém vám protivníci nedají nic zadarmo. Dostaňte se přímo do jádra celosvětového konfliktu, kde půjde jenom o jedno – o vítězství. Soupeři jsou nekompromisní, epické bitvy plné adrenalinu a napětí. I proto si akční střílečku World of Tanks naprosto zamilujete.

Akční střílečka, která vás pohltí

Neočekávejte neuvážené střílení, kde půjde o to, kdo se stane co nejrychleji vítězem. Je to strategická záležitost, kde trpělivost i vytrvalost budou hrát hlavní roli. Díky terénním mapám rozmanitého charakteru snáze zmapujete své soupeře a vymyslíte plán, který z vás nakonec udělá vítěze bitvy.

Nechte se pohltit hrou, kterou lze označit za herní legendu. V porovnání s ostatními, World of Tanks neztrácí svůj lesk ani po letech, a to nikde ve světě.

Zdroj: YouTube kanál World of Tanks Best Replays


Jaký tank povede vaši bitvu?

K dispozici je rovnou několik modelů tanků, z nichž si stačí vybrat toho pravého. Nabídka se neustále rozrůstá, v nabídce však stále zůstávají klasické německé střely nebo tanky Spojených států či různých dalších národností. Každý jeden model se pyšní svými specifickými vlastnostmi a atributy a je jen na vás, na kterého vsadíte svá ukrytá esa v rukávu.

Zatímco jeden se pyšní vyšší rychlostí, jiný velkou palebnou sílou. Další má zase více životů. Jinými slovy má každý model svá pro i proti a je na každém jednotlivém hráči, co upřednostní. Tou nejlepší cestou je však vybudovat rozličný arzenál, který se bude svými schopnostmi vzájemně doplňovat.

Vylepšujte tanky díky vydělaným penězům

Při prvotním výběru tanků však neznamená, že si vybíráte neměnného střelce na celou hru. V průběhu lze své pancéřované bojovníky vylepšovat díky nahromaděným zkušenostem a vydělaným penězům. I když začínáte s naprostým základem, na konci se můžete pyšnit speciální, luxusní elitou, před kterou se ostatní třesou už jen z doslechu.

Díky možnosti posunout své tanky na vyšší úroveň tak hravě vylepšíte to, co bylo do té doby nedokonalé. Každý jeden model můžete posunout na profi úroveň, na které budou doslova nepřemožitelnými.

Hledáte dobrou online hru? Podívejte se na náš výběr, kde najdete nejlepší online hry.

Stanovte si tu nejlepší taktiku

Máte vybraný model, se kterým zahájíte bitvu proti soupeřům? Projděte si mapy a promyslete svou taktiku, které se budete držet. Jak již bylo zmíněno, není to o neuváženém střílení doufajíc v to, že se rychle stanete vítězi. Je to o promyšlených krocích, unáhlenost vás nyní může stát život.

Využívejte dostupné objekty, najděte si vhodné a jen těžce dohledatelné úkryty ze stromů či keříků, stanovte strategii a poté jenom přesně miřte. Pamatujte – nejlepší obranou je nakonec stejně útok. To jsou veledůležité kroky vedoucí k vítězství.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *