WordPress Hero

Left To Survive

Hra Left to Survive

Pozor, za tebou! Na sedmi hodinách zombie! Kryju ti záda, brachu! Jo! Je sestřelen! Mise splněna! Chcete se cítit opravdu jako profesionální odstřelovači, kteří mají jediný úkol, a sice zabít hordy zombií a spasit svět? Pak se staňte jedním ze čtveřice přeživších, jež do rukou dostanou profesionální zbraně a prakticky ihned se mohou pustit do plnění mise. Vezměte na sebe nelehký úkol a postavte se proti obávané zhoubě!

Vy proti „Al Režisérovi”

Princip celé hry Left To Survive, která se rázem po odhalení stala obrovským hitem je, že jste vy proti „Al Režisérovi”. Ten upravuje tempo i obtížnost hry podle toho, jak se vám daří plnit jednotlivé výzvy či jak společně s dalšími hráči postupujete při plnění mise. 

Hledáte dobrou online hru? Podívejte se na náš výběr, kde najdete nejlepší online hry.

V současné době je možné hrát v několika herních režimech. Zahrajete si Kampaň, která je síťovou hrou, kdy je minimálně jeden z hráčů živý a další tři postavy mají na svědomí buďto vaši přátelé hrající s vámi, nebo počítač, který je v tomto případě samozřejmě na vaší straně? Nebo dáte přednost hře jednoho hráče, kdy zbylé tři postavy vašeho týmu PC ovládá zcela automaticky?

Existují ještě další dva herní režimy, a to Versus a Přežití. Zatímco první zmíněná alternativa hraní je rozdělená pro celkem osm hráčů, kdy každý má v týmu čtyři lidi, druhá verze je poměrně novým modem, který je zadarmo stažitelný v Survival Packu. Jejím principem je přežít co nejdéle a co nejdéle odolávat nekončícímu nátlaku zombíků. 

Zdroj: YouTube kanál Z3RN0

Jakou postavou se ve hře stanete?

Ať už si do party povoláte své známé a kamarády, nebo dáte šanci počítači, kterou postavou se stanete? Přeživší jsou čtyři. Padne vám do oka Bill, nejstarší, ale za to nejzkušenější postava ve hře, která má za sebou působení ve Vietnamské válce? Nebo vám učaruje Louis, který dříve pracoval pouze jako asistent v prodejně s elektrospotřebiči?

Nebo dáte přednost Zoey, jediné ženě z celého týmu, která však pochází z velice zámožné rodiny? Nabízí se ještě Francis, který je nenávistí samotnou a přenáší ji na všechno, co mu přijde do cesty (zombie nevyjímaje).

Pozor, míří k vám zombies!

Čelit kupě zombíků, které neznáte, to by bylo příliš snadné. Hra sází na řadu psychologických taktik, proto jsou vaši nepřátelé pojmenováni stejně jako postavy ve vašem týmu. Budete čelit nejen obyčejným, infikovaným zombíkům, ale i speciálním verzím, které vám nedají v noci spát. Třeba takový Bouchač – to je nejtlustší postava v celé hře. Má speciální vlastnosti a zvrací na přeživší. Tím, že vás pozvrací, však naláká ostatní zombies z okolí čili už nebudete v bezpečí.

A co takový Dýmák? Ten je zase příliš hubený a příliš vysoký. Ovšem jeho jazyk dosahuje enormně dlouhé vzdálenosti čili si dokáže přitáhnout nejednoho přeživšího i z dálky. Buďte před ním na pozoru.

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Jeden komentář

  1. Ahoj,hram hru left to survive a neviem sa dostat na 17 uroven,stale ma to posiela na expediciu.Co mam urobit,aby som sa dostal do dalsej hry.dik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *