WordPress Hero

Raid: Shadow Legends

Raid: Shadow of Legends

Zachránit svět Telerie – úkol, který vám nyní leží na bedrech. A jakožto někdo, na koho je spolehnutí se jistě pokusíte všemi možnými způsoby cíl splnit. Pomocnou ruku vám mohou podat bájní válečníci pocházející ze sil Temnoty i Světla. Stačí je jen naverbovat a prolnout tím čtrnáct hratelných frakcí. Společně můžete vytvořit tým, který po nocích trénování, neúprosném bojování, formování se do živých zbraní naplní stanovený úkol, jenž je nyní tak velkou prioritou.

Sestavte si šampiony

Najít a vybrat si společníky, respektive šampiony, s nimiž se sžijete jako s rodinou bude ten nejtěžší krok, který jakožto hráč budete muset na samotném začátku podstoupit. K dispozici je vám více jak milion bojovníků, čímž se také rozšiřuje řada taktik k vyzkoušení a osvojení. Fantastickému dobrodružství Raid: shadow legends se žádné jiné bojové hry nevyrovnají!
K boji se můžete připojit sami individuálně, ale také se můžete pustit do plnění úkolu s několika dalšími hráči.

Zdroj: YouTube kanál Michal Farkaš

K dispozici je až čtrnáct frakcí

Své šampiony, mocné bojovníky můžete sbírat a vyvolávat ve čtrnácti různých frakcích. Svůj výsledný tým si tak můžete sestavit jak z rytířů, elfů, tak i z nemrtvých duší či kouzelníků, jež si svými mocnými čárami podmaní nejednoho nepřítele. Součástí pomyslné online famílie mohou být i nebojácní rytíři, kteří budou nejen synonymem síly.

Ať už vsadíte na přemíru čarodějů nebo se rozhodnete postavit vyvážený tým, v němž bude “od každého trošku”, vydejte se poté společně zachránit svět Telerie. Zničte desítky bossů, ulovte kořist, zkušenosti, získejte také speciální kapky šampionů. Jedna získaná věc za druhou jen povýší zábavu na jiný level.

Rozvíjejte svou pevnost

Posunovat na vyšší úroveň však nemusíte pouze sebe, ale také své pevnosti, které budou vaším zázemím. Právě v těchto místech budete trénovat, připravovat se na dlouhé souboje a spřádat sítě svých strategických pavučin. Pamatujte – štěstí přeje připraveným, proto tento krok předcházející vítězství v boji nepodceňujte.

Stejně tak nepodceňujte ani mapu kampaní PVE, na níž se epická, fantasy hra odehrává. Prostudujte její příběh, přijměte těžká rozhodnutí a své nabrané zkušenosti opětovaně vkládejte do dalších úkonů.

Užívejte si 3D rozhraní

Raid: shadow legends je unikátní onlinovka, která si získá vaše srdce nejen svým dějem či úkoly, které je zapotřebí splnit, nebo svou promyšleností. Zaujme především vším nevšedním, moderním a nijak nepodceněným zpracováním. Jednotliví hrdinové vás čekají v 3D rozhraní, kdy si je budete moct prohlédnout z mnoha různých úhlů a studovat tak každý jejich propracovaný detail. Hledat můžete nejen jejich odznaky ukryté ve zbroji, ale také praskliny v brnění, za nimiž stojí válečníci, s nimiž jste se utkali v posledním souboji.

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *