WordPress Hero

Total Battle

Total Battle

Milujete strategické hry, které vás prakticky ihned vtáhnou do děje? Chcete se podílet na formování historie světa a vyhrávat jednu ikonickou bitvu za druhou? Či se snad chcete utkat s příšerami, kterým tímto ukážete svou dominanci? Pak je hra Total Battle pro vás! 

Tato jedinečná a dnes už zcela ikonická strategická on-line hra si vydobyla čestné místo mezi tím nejlepším, čím můžete vyplnit svůj volný čas. Je skloubením prakticky všeho, co od kvalitní herní zábavy požadujete. Vtáhne vás do děje, je plná napětí i adrenalinu. Ale bez neprůstřelné strategie nebudete moct vyhrát. Že máte promyšlené své další kroky? Tak vzhůru vstříc historickému dobrodružství!

Ach ne, váš hrad byl zničen!

Děj jedinečné on-line hry začíná tím, že váš hrad byl zničen. Pryč jsou všichni ti, které jste milovali. Najednou se probouzíte v lese pouze se svými nejvěrnějšími vojáky po ruce. A i když jste možná ještě trochu zmatení z toho, co se stalo, víte, že máte jediný úkol – získat své město zpět! Musíte obnovit hradby a získat si opět respekt, který ještě donedávna společně s vámi sídlil na pomyslném trůnu. Najděte spravedlnost a potrestejte všechny ty, kvůli kterým musíte znovu čelit obrovské výzvě.

Hledáte dobrou online hru? Podívejte se na náš výběr, kde najdete nejlepší online hry.

Zdroj: YouTube kanál Merovingian.

Zabijte příšery, které vám zkříží cestu

Samozřejmě cesta nahoru bude trnitá. Kdyby to bylo jednoduché, nevážili byste si získaného vítězství. Vaši cestu vám mohou zkřížit mnohé strasti i nepřátelé, a to včetně strašlivých příšer. Vyhrajte nad nimi, utkejte se s nimi a skoncujte se strachem, který kvůli nim vládne v okolí. 

Příšery sice nahání strach, ale ne vám. Společně se zkušenými vojáky je dokážete porazit a konečně skoncovat s jejich nadvládou. Staňte se udatným válečníkem, který si poradí i za této situace, kdy bude muset čelit možná své ztělesněné noční můře!

Skvělý strategický mix, který vás bude bavit

Hra Total Battle je však nejen tím, co zde popisujeme. Je mnohem víc. Jedná se o fantastický mix strategických on-line her, ve kterém nechybí vůbec nic. A co víc – vše lze získat on-line a zdarma, aniž byste si cokoliv stahovali do svého počítače. 

Herní zábava je plná mnoha funkcí, které využijete ve svůj prospěch a díky nimž se stanete tím, komu se budou klanět politici i všichni občané. Nezatracujte ani kovářské vybavení, které vás může ještě posílit a prakticky vygumovat veškeré slabé stránky, kterými z počátku oplýváte. Staňte se neporazitelným a staňte se vládcem království, jež si v on-line hře vybudujete. 

Překvapení čeká na každém rohu

Lovit poklady, naplňovat svou pokladnici a získávat tituly, které vás budou opravňovat trestat nepřátele. Budovat si silná spojenectví, z nichž možná mohou vzejít i přátelství. A předně si vybudovat nepoddajné, obrovské impérium, ve kterém bude vládnout prosperita a kde se bude nést vítězství i ve vzduchu. Pustíte se do hraní ještě dnes?

4.6/5 - (7 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *