WordPress Hero

|

Recenze: Mindflow Focus 2.0, doplněk stravy plný energie!

Minflow Focus Recenze

Čeká vás náročný úkol a potřebujete shromáždit veškerou sílu, energii a koncentraci? Mindflow Focus 2.0 vás možná příjemně překvapí. Vyzkoušeli jsme ho a tady je naše zkušenost.

Minflow Focus Recenze
Minflow Focus Recenze
Minflow Focus Recenze

Soustřeďte se a stíhejte

Příběh Mindflow začal teprve před nedávnem, značka ale už ušla kus cesty a stále ve svém rozvoji pokračuje. Na samotném začátku stálo hledání kvalitních doplňků stravy, které dodají energii a koncentraci tolik potřebnou v dnešním ulítaném světě. A protože hledání bylo neúspěšné, rozhodli se lidi z Mindflow přijít s něčím vlastním. Na světě je spousta přírodních látek, které nás udrží vzhůru a v pozoru a jejichž užívání je přitom zdravé a nenávykové. Po zkoušení celé řady různých kombinací vznikl Mindflow Focus 1.0. Testování trvající několik dlouhých měsíců přineslo vytoužený výsledek: produkt opravdu dodával potřebnou mentální i fyzickou sílu. Stále je ale co zlepšovat, k dostání je momentálně ještě lepší verze Mindflow Focus 2.0 a hledání té nejlepší kombinace zdravých přírodních látek pořád nekončí…

O Mindflow

„Účinnost, kvalita, věda. Na tom stavíme.“ 

Již z motta společnosti je jasné, že v centru jejího zájmu jsou nejnovější vědecké poznatky. Právě s pomocí vědy se v Mindflow snaží najít tu nejlepší kombinaci složek a vytvořit tak dokonalý produkt. Mindflow se zaměřuje na moderního člověka 21. století, jehož život je plný spěchu a stresu. Díky Mindflow ale může bez problémů a obav o své zdraví naplňovat své ambice, plnit si své sny a žít produktivně a efektivně. Žádná marketingová hesla, ale výrobky, které opravdu fungují – tak by se dal Mindflow popsat. Všechny použité suroviny jsou podrobovány přísným vstupním kontrolám. Samozřejmostí je pak dodržování všech hygienických norem, norem EU i standardů HACCP při výrobě. 

Mindflow Focus 2.0 přináší okamžitou produktivitu

Skoro každý z nás někdy zažil situaci, kdy potřeboval nabudit, zmobilizovat síly, maximalizovat soustředění, vyčistit si hlavu, zahnat únavu a fungovat ještě o chvilku déle. Mindflow Focus 2.0 účinkuje přesně takhle. Pomáhá oddálit únavu a dokončit to, co jste začali. Ale na rozdíl od mnoha jiných produktů se při jeho užívání nemusíte bát nežádoucích vedlejších účinků.

Minflow Focus Recenze
Tipy na okamžitou produktivitu.

Mindflow Focus 2.0 v sobě kombinuje 12 přírodních látek. Vychází z výsledků více než 150 vědeckých studií a článků publikovaných v odborných časopisech. Neobsahuje žádnou zbytečnou chemii, jeho složení je čistě veganské a maximální možná účinnost zaručena. Vše je na základě vědeckých poznatků, vše je vědecky podložené a není proto ani důvod, aby to nefungovalo.

Minflow Focus Recenze
Podrobné informace o Mindflow Focus.

Mindflow Focus 2.0 nepřináší nic nového, kombinuje v sobě mnoho látek, které jsou pro své povzbuzující účinky známé už dlouho. Použité složky se označují jako adaptogeny a jedná se konkrétně o rostliny, které se dokázaly adaptovat i na ty nejtěžší podmínky. A právě v tom pomáhají i lidskému tělu. Zvyšují odolnost organismu vůči stresu či únavě a díky nim zvládáme i sebenáročnější úkony. Každá jednotlivá složka byla pečlivě vybrána na základě svých vědecky doložených účinků. Na webu najdete u všech složek jednak studie o účinnosti a jednak certifikát s rozborem. Co všechno se v Mindflow Focus 2.0 ukrývá?

Alpha GPC

Jedná se o formu cholinu, který má důležitou funkci při tvorbě neurotransmiteru sloužícího k přenášení vzruchů. Alpha GPC je látka vysoce biodostupná (biodostupnost je pojem, kterým se ve farmakologii označuje podíl látky v nezměněné podobě vstupující do systémového oběhu).

B12

Známý a nezbytný vitamín, který je oblíbený právě pro své nabuzující účinky. Vitamín B12 je jedním z nejčastěji užívaných doplňků stravy a hlavním důvodem, proč jej lidé v takové míře užívají, je, že dokáže nakopnout organismus a zlepšit naši schopnost soustředit se.

DMAE

Tato látka pomáhá navýšit produkci a stimulovat acetylcholin, což je důležitý neurotransmiter přenášející vzruchy mezi neurony v mozku. Acetylcholin je nezbytný pro správné fungování mozku, zlepšuje kognitivní funkce a je klíčový pro naši paměť, schopnost se soustředit i učit. 

Ginko biloba

Neboli jinan dvoulaločný patří k nejstarším rostlinám na světě a také se řadí mezi nejoblíbenější doplňky stravy. Je známý jako antioxidant a podporuje mikrocirkulaci krevního oběhu. Díky tomu je lépe prokrven i náš mozek, dokážeme se lépe soustředit a lépe se cítíme i po psychické stránce. 

Guarana

Guarana obsahuje kofein, takže její povzbuzující účinek je zaručen. Její použití je ale mnohem všestrannější. Zlepšuje schopnost soustředit se, vnímat věci a pamatovat si je a celkově pozitivně působí na náš mentální výkon. Kromě toho ale zlepšuje také náladu a účinkuje proti bolesti.

Kofein

Kofein vyextrahovaný z kávových zrn je známý svojí vysokou účinností, ale také stabilitou účinku. Po jeho užití máme více energie, jsme schopní rychleji a kvalitněji zpracovávat informace, jsme pozornější a udržíme se výrazně delší dobu v bdělém stavu. Kdo by dnes dal bez kofeinu ránu?

Kurkumin

Kurkumin je žluté barvivo kurkumy a své využití nachází spíše v kuchyni, zejména indické či asijské. Má ale plno zdravotních benefitů a je často využívaný i jako doplněk stravy. Zvyšuje stabilitu účinnosti kofeinu a pomáhá nám vyrovnat se s úzkostí, stresem nebo špatnou náladou.

L-theanine

Jedná se o aminokyselinu ze zeleného čaje, která zklidňuje mysl a pomáhá ji v klidu udržet. Při stresu působí pozitivně také na naše tělo, které není tak napjaté, sníží krevní tlak i puls. Díky této látce zvládáme jakkoliv náročnou situaci téměř bez problémů – a hlavně s jasnou a klidnou myslí.

L-tyrosin

Další aminokyselina, která má funkci tzv. prekursoru, což znamená, že se podílí na tvorbě jiné látky. V tomto případě se jedná o dopamin, který nás dokáže povzbudit psychicky a zvyšuje naši motivaci pro plnění výzev a úkolů. Mozek jej navíc sám produkuje jako odměnu za jejich splnění. 

Piperin

Použití extraktu z černého pepře má hned několik důvodů. Sám o sobě zajistí piperin správné vstřebání z trávící soustavy a zlepšuje tak účinnost. V kombinaci s kurkuminem je z něj ale vyloženě zázračná látka. Piperin totiž účinnost kurkuminu znásobuje až několikrát!

Rhodiola rosea

Neboli česky rozchodnice růžová je rostlina, která dokáže pozitivně stimulovat naši nervovou soustavu a tím zvýšit naši mentální kapacitu. Díky ní a látkám v ní obsažených si dokážeme poradit i s náročnějšími úkoly, více se soustředíme, méně se stresujeme a vše v pohodě zvládáme.

Ženšen

Mindflow Focus 2.0 obsahuje 80% extrakt tohoto kořenu léčivé rostliny, který dodává energii, podporuje činnost mozku a tím zlepšuje koncentraci a schopnost udržet pozornost. Pomáhá nám překonat únavu, fyzickou i psychickou a podporuje naši celkovou vitalitu a životní sílu.

Minflow Focus Recenze
Složení Minflow Focus.
Minflow Focus Recenze

Jednoduché dávkování a postupně narůstající účinek

12 výše uvedených složek je zabaleno do tobolky z celulózy, která je zcela veganská. Tobolka je relativně velká, takže pokud máte s polykáním tablet problém, asi se s ní trochu potrápíte. Deklarovaný nástup účinku tobolky je přibližně 20 minut. Nárůst je postupný, nečekejte žádný náhlý nával energie či zbystření smyslů. Pokud jste zvyklí pít hodně kávy či užíváte jiné povzbuzující látky, nemusí vám jedna tobolka stačit. Pro zvýšení účinnosti lze užít i dvě až tři tobolky, více se ale určitě nedoporučuje. Vyzkoušejte a uvidíte.

Mindflow Focus 2.0 dokáže působit až 5 hodin a také pokles účinku je postupný. To znamená, že nedojde k nepříjemné náhlé změně fyzického a psychického stavu. Nebudete z ničeho nic unavení, vyčerpaní a v hlavě prázdno. Aby se tobolka lépe rozpustila a vstřebala, zapijte ji sklenicí vody. Mindflow Focus 2.0 můžete užívat před, po i během jídla.

Užívat se dá také dlouhodobě, je však nutné počítat s tím, že po několika dnech si tělo na přijímané látky více zvykne a jejich účinnost tak začne postupně klesat. Pokud chcete opět dosáhnout nejvyššího možného účinku, po pátém dni užívání Mindflow Focus 2.0 na den až dva vysaďte.

Pro koho je Mindflow Focus 2.0 vhodný?

Složení Mindflow Focus 2.0 je čistě přírodní a žádných vedlejších efektů se proto nemusíte bát. Je ale nutné dodržovat dávkování. Kvůli obsahu kofeinu není produkt vhodný pro těhotné či kojící ženy ani pro menší děti. A není příliš vhodné používat spolu s ním i jiné prostředky s povzbuzujícími účinky včetně kávy a jiných nápojů obsahujících kofein. Mindflow ale nabízí také bezkofeinovou verzi, která vás nakopne úplně stejně, ale spolu s ní si můžete dát i svoji oblíbenou kávu. Díky přírodnímu složení a obalu tobolky z rostlinné celulózy je Mindflow Focus 2.0 vhodný i pro vegany.

Je Mindflow Focus 2.0 skutečně účinný?

Bohužel, ale na tuto otázku nemůžeme odpovědět jednoznačně souhlasně. Kdo by od tohoto produktu čekal zázraky, bude zcela určitě zklamaný. Látky obsažené v Mindflow Focus 2.0 mají povzbuzující účinky, zlepšují paměť, koncentraci či náladu. Nikde ale není řečeno, že do půl hodiny od použití pocítíte několikanásobný přísun energie a budete plní života a síly. 

Nástup i pokles účinků jsou pozvolné. A protože je přípravek určený hlavně pro situace, kdy se potřebujete plně soustředit a zaměřit pozornost na daný úkol, nebylo by ani vhodné, abyste byli příliš nabuzení. V takovém stavu často naše pozornost naopak polevuje a nejsme schopní se soustředit na jednu danou věc. Nástup účinku Mindflow Focus 2.0 se může zdát až nepostřehnutelný. Pokud ale můžete srovnat své nasazení a schopnost se soustředit na plnění úkolu s i bez tohoto produktu, rozdílu si nejspíš všimnete.

Minflow Focus Recenze

Vyzkoušejte a uvidíte

Mindflow Focus 2.0 vám pomůže se spíše zklidnit, vyčistit mysl a plně se zaměřit na to potřebné. Je také důležité mít na paměti, že na jeho účinnost mají vliv váš psychický stav, to, jak jste zvyklí přijímat jiné látky s povzbuzujícím efektem, to, jak jste vyspaní a mnoho dalšího. Na každého člověka bude Mindflow Focus 2.0 působit trochu jinak a účinek se bude lišit u jednoho a toho samého člověka v jiných situacích. To samé ale platí i o kávě, energetickém nápoji a jiných životabudičích či doplňcích stravy. 

Jedno je ale jisté. Mindflow se u svých produktů netají s konkrétním složením, které dokládá potřebnými certifikáty i studiemi o účinnosti daných látek. Sami si tak můžete přečíst, co produkty obsahují a jak by na vás měly dané složky působit. Za vyzkoušení produktu Mindflow Focus 2.0 navíc opravdu nic nedáte. Nebudete-li s účinky produktu spokojení, můžete nedobrané balení vrátit a Mindflow vám vyplatí celou částku zpět.

Mindflow je česká firma složená z lidí, kteří se o danou věc opravdu zajímají. Zkouší různé kombinace, studují a zjišťují nejnovější informace. I přes to, že na každého uživatele působí Mindflow Focus 2.0 jinak, vyplatí se jej vyzkoušet. Nabídka Mindflow je navíc široká a tak si v ná každý může najít to pravé ořechové přesně pro sebe.

5/5 - (8 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *