WordPress Hero

| |

Herní klávesnice: Která je pro vás nejlepší?

Vyber Herni Klavesnice

Existuje mnoho klávesnic určených pro hraní her, ale ne všechny jsou stejné. Která je pro vás ta pravá? Pokud jde o herní klávesnici, rozhoduje se podle mnoha faktorů. Je to typ hry, kterou hrajete (MOBA vs. FPS), jaký typ kláves vám vyhovuje (membránové nebo mechanické) a kolik místa na stole máte, abyste tuto věc mohli umístit? Jsme tu, abychom vám pomohli!

Jak vybrat herní klávesnici?

Typy snímačů klávesnic

Existují dva typy snímačů klávesnice: membránové a mechanické. Membránové klávesnice používají ke snímání stisku kláves gumovou kopuli, zatímco mechanické klávesnice používají skutečné spínače pod klávesami.

Který typ je pro vás nejvhodnější? To záleží na vašich preferencích. Membránové klávesnice jsou tišší a levnější, ale mají také kratší životnost.

Co jsou mechanické herní klávesnice?

Mechanické klávesnice (známé také jako mechanické spínače ve stylu Cherry MX) jsou určeny pro hraní her. Mají delší životnost a poskytují hmatovou zpětnou vazbu při stisku.

Kolik místa na stole potřebuji?

Pokud hrajete na počítači, je pravděpodobné, že klávesnice bude hned vedle podložky pod myš . To znamená, že budete chtít takovou se středně velkými nebo menšími klávesami, aby mezi jednotlivými stisky kláves byla menší vzdálenost. Pokud je však vaše pracovní plocha velmi malá , vyberte si ergonomický design s nízkoprofilovými klávesami chiclet namísto standardních kláves plné velikosti.

Co jsou membránové herní klávesnice?

Membránové herní klávesnice jsou určeny pro uživatele, kteří chtějí tišší klávesnici s jemnější odezvou. Jsou také levnější než mechanické herní klávesnice.

Jaké vlastnosti je třeba u herní klávesnice hledat?

Podsvícení

Hledejte herní klávesnici s podsvícením, abyste na klávesy dobře viděli i při slabém osvětlení nebo v tmavém prostředí.

N-Key Rollover

Klávesnice s možností přetáčení kláves: Tato funkce zajišťuje, že každá klávesa je při současném stisknutí více kláves zaznamenána samostatně, což zabraňuje „duchům“ a zmeškaným stiskům kláves.

Makroklávesy

Makroklávesy umožňují naprogramovat určité akce (např. otevření aplikace nebo psaní textu) na jediný stisk klávesy, takže jsou ideální pro složité manévry nebo zkratky.

Ergonomie klávesnice

Pokud plánujete hrát delší dobu, ergonomické herní klávesnice vám pomohou snížit únavu rukou a zápěstí. Hledejte klávesnici s nastavitelnou výškou a úhlem a s odnímatelnými opěrkami dlaní.

Opěrka zápěstí

Dobrá opěrka zápěstí udrží vaše ruce při psaní ve správné poloze a také poskytne určité pohodlí během dlouhých herních seancí.

Cena herní klávesnice

Dobrá herní klávesnice není levná. Levnější membránové klávesnice jsou levnější, ale mají také kratší životnost. Mechanické herní klávesnice bývají odolnější a poskytují hmatovou zpětnou vazbu při stisku.

Herní klávesnice s cenou nad 3000 Kč

Existují velmi drahé, špičkové klávesnice, které vám poskytnou ještě více funkcí a možností přizpůsobení. Bývají větší a mají další porty USB pro myš a náhlavní soupravu.

Membránové vs. mechanické spínače pro hráče

Mechanické klávesy mají delší životnost než membránové klávesy . Membránové klávesy vyžadují, abyste je stiskli úplně.

Jaké jsou nejlepší značky herních klávesnic?

Mezi nejlepší herní klávesnice patří značky Razer, Corsair a Logitech. Tyto značky nabízejí různé klávesnice s různými funkcemi, které vyhovují vašim potřebám.

Jaký je rozdíl mezi herní a běžnou klávesnicí?

Herní klávesnice mají obvykle kratší životnost a produkují více hluku než standardní klávesnice. Obvykle jsou také vybaveny dalšími funkcemi, jako jsou programovatelné klávesy, ergonomický design a opěrky zápěstí.

Recenze nejlepších herních klávesnic

Recenze Logitech G413

Logitech G413

Klávesnice Logitech G413 má vše, co od herní klávesnice potřebujete. Je dobře konstruovaná, odolná a je vybavena klávesami Makra pro pokročilé uživatele.

Recenze Logitech G915

Logitech G915

Klávesnice Logitech G915 má pevné provedení a skvělé funkce, jako jsou programovatelné klávesy, podsvícení a ergonomický design. Je ideální volbou pro hráče, kteří potřebují na počítači také pracovat.

Recenze SPC Gear GK630

Spc Gear Gk630

Klávesnice SPC Gear GK630 je za danou cenu velmi výhodná. Je dobře vyrobená, má podsvícení a funkci N-Key Rollover, která zabraňuje vzniku duchů. Je ideální pro hráče, kteří mají omezený rozpočet.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *