WordPress Hero

| |

RECENZE: Prodejna se společenskými hrami Najáda Games

Najada Games Logo

Pokud bydlíte na Vinohradech a milujete deskové či karetní hry, o Najáda Games možná neslyšíte poprvé. Jak se však dozvíte v dnešní recenzi, návštěva e-shopu této prodejny společenských her se vyplatí, i když to máto do Prahy trochu z ruky.

O Najáda Games

Najáda Games je v prvé řadě obchodem zaměřeným na prodej deskových a karetních her a souvisejících doplňků. Součástí prodejny v Praze je mimo jiné herna, kde si můžete v rámci Klubu her zahrát celou řadu her ze sortimentu.

Sortiment

Právě široký sortiment je jednou z hlavních výhod jak samotné prodejny, tak e-shopu. Vše je rozděleno do přehledných kategorií, ve kterých se opravdu snadno zorientujete (případně je však k dispozici vyhledávání přes lupu či opravdu podrobné filtrování nejen na základě počtu hráčů, ceny, žánru či obtížnosti, ale také podle tagů, tedy tématu hry). 

Na hlavní stránce najdete několik hlavních kategorií, mimo jiné deskové hry, komiksy, Pokémon, miniatury a karetní hry. V rámci karetních her, Pokémonů a hry Magic: The Gathering nechybí ani pestrá nabídka doplňkových produktů, obalů, alb, booster balíčků a dalšího merche. Zkrátka a dobře, právě sortiment je jednou z nejsilnějších stránek Najáda Games a vybere si v něm opravdu každý. V případě zájmu můžete vybírat také hry v rámci předprodeje, na které se při nákupu většího množství vztahuje množstevní sleva. 

Deskove Hry
Zdroj: Unsplash.com / Karthik Balakrishnan

Kamenná prodejna

Jak již bylo řečeno, k e-shopu je přidružená také kamenná prodejna s hernou, kterou najdeme na pražských Vinohradech. Otevřeno je jak ve všední dny (od 12:00 do 19:00), tak o víkendech, kdy je dokonce prodloužena otevírací doba (od 10:00 do 19:00). Zatímco na prodejnu se dovoláte během otevíracích hodin, infolinka e-shopu funguje od 9:00 do 17:00, případně lze s prodejnou komunikovat e-mailem.

Další služby

Pokud máte doma rozsáhlou sbírku karet, kterých se chcete zbavit, případně chcete protřídit své duplicitní karty apod., využít můžete výkupu. Na stránkách e-shopu najdete pod kategorií Výkup přehled všech karet, které prodejna momentálně vykupuje, a to včetně částky, kterou za danou kartu obdržíte. Následně si můžete vybrat způsob, jakým karty doručíte, a také preferovaný způsob platby. Pokud si necháte částku vyplatit jako uživatelský kredit, jako bonus dostanete 10 % z celkové ceny výkupu navíc. 

Slevy, akce a slevové kódy

Pozadu nezůstávají Najáda Games ani v oblasti slev a slevových akcí. Všechny zlevněné produkty najdete v kategorii Akce. Slevy se v průměru pohybují kolem 15 %, nejedná se tedy o nějaké opravdu výhodné výprodeje. Vyplatí se tak zejména věrnostní program – pokud během posledních 90 dní nakoupíte za určitou částku, získáte procentuální slevu na další nákupy. Zatímco za 2 500 Kč získáte 2% a za 5000 Kč 4% slevu, za každých 10 000 Kč vás čeká 6% sleva. Pro získání slev je nutné založit zákaznický účet.

Platba a doprava

Na e-shopu lze platit kartou, převodem či zákaznickým kreditem bez poplatku, menší poplatek vás čeká u platby přes PayPal a na dobírku. V kamenné prodejně lze bohužel platit pouze hotově, lze si však zde zdarma vyzvednou objednávku zaplacenou na e-shopu. Dopravné je pro zásilky nad 2500 Kč zdarma, u menších objednávek zaplatíte podle typu zvoleného přepravce. Nejlevnější je Česká pošta (od 59 Kč), dále pak Zásilkovna (od 69 Kč). 

Naše hodnocení

Najáda Games je skvěle zásobeným e-shopem, který navíc nabídne přehledné kategorie, ve kterých se snadno zorientujete. Jedinou větší nevýhodou tak zůstává nemožnost platit na kamenné prodejně v hotovosti, což však lze snadno obejít zaplacením na e-shopu a bezplatným vyzvednutím na prodejně. 

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *