WordPress Hero

Forge of Empires

Forge of Empires

Jaké by to bylo, kdybyste měli stroj času a procestovali lidské dějiny od doby kamenné až po dalekou budoucnost? Reálná výstavba jedinečného vynálezu zatím není na stole, ovšem procestovat historii lidské civilizace je možné i přesto. Stačí spustit hru Forge of Empires, která vás provede časovou osou od dávné minulosti až po slibnou budoucnost. Tak nač čekat? Pusťte se do budování vlastního světa!

Doba kamenná, železná, středověk až po moderní dějiny

Jeskyně. Mamuti. Primitivní lidé v době kamenné. Přesně zde startuje jedinečná Free2Play hra, která je v základní verzi zcela zdarma. Máte před sebou nedotčené človíčky, kteří potřebují vést za ruku při cestě životem. Čelte nástrahám, kterým museli oponovat i naši předkové a staňte se svědky toho, jak to vypadalo v dávné minulosti. Překlenujte se z jednoho časového období do druhého a dobývejte kontinenty, které vám dnes jsou dobře známé, ovšem lidem v pravěku nikoliv.

S plynoucími léty se setkávejte s jednotlivými nástroji, jež změnily osud lidstva a postupně se dopracujte až k velkolepým technologiím, které rozhýbaly svět. Stavějte velkolepé budovy, jež jsou založené na skutečně existující architektuře či zničených historických stavbách a dostaňte se do vrcholové politiky, která má na fungování zemí velký vliv.

Nenechte se dobýt

Hra dokáže každého uživatele vtáhnout do děje. Odehrává se v reálném čase, proto se nenechte dobýt ostatními spoluhráči – vašimi protivníky, kteří se vás budou pokoušet prostřednictvím neúprosných bitev dobýt či si vás podmanit. Pamatujte, strategické tahy jsou klíčem k úspěchu.

Hledáte dobrou online hru? Podívejte se na náš výběr, kde najdete nejlepší online hry.

Podaří se vám vytvořit svět, který bude zdatně odolávat nátlakům okolí? Dokážete úspěšně dovést své obyvatele do světa plném inovací, jenž je tak odlišný od doby železné či středověku? Či se vám nepodaří projít bezpečně časovými osami a vaši občané zůstanou po dlouhé roky uvězněni v době mamutů a primitivních zbraní?

Jedinečná hra, která se otvírá mnoha národnostem

Forge of Empires dnes patří k vůbec nejoblíbenějším hrám současnosti. Stojí za ní německá společnost, která ji s postupem let ukázala světu v několika jazykových provedeních. Jedinečná forma zábavy, kde může mít uživatel pouze jeden jediný účet, umožňuje fungování více světů. K dispozici je také placená měna, která přináší řadu benefitů těm, kdo si ji pořídí. Takzvané diamanty umožňují nakoupit si jedinečné architektonické budovy či urychlit jejich výstavbu.

Diamanty lze zakoupit za klasické koruny české, případně je možné ji vyhrát z konaných akcí ve hře. Každý hráč určité množství virtuální platební měny získává do vínku při vstupu do hry a je poté na něm, zdali ji využije hned nebo si ji ponechá na zvláštní příležitosti.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *