WordPress Hero

Lineage II.

Lineage II.

Stát se temným elfem, který zachrání své království. Nebo zákeřným trpaslíkem, který však zdatně vyhraje každý souboj. Anebo být obyčejným člověkem, který však si svými čarodějnickými schopnostmi podmaní kohokoliv, na koho si ukáže. Pro jakou postavu se rozhodnete vy, až se vrhnete do jedinečné on-linové hry Lineage II.?

Lineage II. je oblíbená hra na hrdiny, která pochází z dílny korejské obchodní společnosti NCsoft. Řeč je o propracovanějším pokračování známé počítačové hry Lineage, která se už stihla stát pomyslnou legendou. Že vás první díl opravdu bavil? Druhý vás pohltí o to víc!

Vytvořte si vlastní postavu

Než se vrhnete do nových dobrodružství, které si na vás tvůrci připravili, je nutné si vybrat postavu. Stejně jako v prvním díle, i nyní máte na výběr z několika možností. Stanete se zmiňovaným temným elfem, trpaslíkem nebo snad orkem či Kamaelem, který je v překladu kombinací lidí a andělů s jedním křídlem?

V jakémkoli případě budete mít na výběr zvolit svůj charakter, od čehož se pak odpíchnete dál a začnete prozkoumávat herní svět, který je propracovaný do sebemenšího detailu. Bojujte s monstry a dobývejte pevnosti. Plňte úkoly a při čelení velké překážce se nebojte spojit s ostatními hráči, abyste nepřišli o cenné zkušenostní body.

Zdroj: YouTube kanál TheLazyPeon


Pozvedněte svou postavu na vyšší level

Neočekávejte jen stereotypní honění se za souboji a za neutichající plnění jedněch a těch stejných úkolů. Každou splněnou metou dostanete svou postavu na vyšší úroveň. Opřede se totiž schopnostmi a zkušenostmi, jež využije v dalším dění. Dostanete se až do toho posledního levelu? A získáte kromě dobytých pevností a hradu také respekt od ostatních hráčů?

Sbírejte věci, které vám v bojích pomohou

Usnadněte si svou cestu k cíli tím, že využijete věcí, na které při svém putování narazíte. Vylepšujte si jimi zbraně, ale také využijte jejich speciálních vlastností k tomu, abyste zdárně zvládli boje i útočení. Zatímco svitky vám posílí brnění či zbraně jako takové, elementární kameny zvýší ochranu vůči jiným elementům či zvýší jejich útočné schopnosti. A co krystaly? Z těch se mohou stvořit další pomocníci připravení na povolání do boje.

Jaké věci si nakonec ponecháte na horší časy a které se stanou vašimi oblíbenci? Naučte se je využívat ve vhodných situacích a hlídejte si je jako oko v hlavě!

Rozšiřování neutichá

Že jste stihli prozkoumat celý svět oblíbené hry Lineage II.? Pak rozhodně nezavírejte okno prohlížeče, protože rozšíření bude brzy tím, co vás překvapí. Bonusem hry je její neustálé updatování čili rozšíření světa, nové předměty nebo zbrusu nové schopnosti postav jsou tím, co vám zlepší požitek z hraní.

S postupem času se mění také scénáře. Nyní je k dispozici druhý v pořadí a stejně jako ten první je zcela zdarma na řadě serverů.

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *