WordPress Hero

|

World of Tanks: šance stát se velitelem tanku

World of Tanks

Máte před sebou volný večer a přemýšlíte, jak ho strávit? Chcete se na pár minut odtrhnout od reálného světa a přesunout se do dob druhé světové války? Legenda mezi on-linovými hrami World of Tanks to umožňuje! Staňte se součástí světa plného tankových bitev a buďte vy tím, kdo se na konci označí za vítěze!

Šest rozdílných bitev

World of Tanks je akční MMO hrou, která hráče přesune do období druhé světové, korejské a války ve Vietnamu. Stanete se třetí osobou, která bude vést své tanky za vítězstvím. Vyberete si svůj arzenál vozidel pyšnícím se širokým spektrem vlastností, vytvoříte si fungující strategii a pustíte se do boje s více jak třemi miliardami registrovaných uživatelů.

K dispozici je rovnou šest rozdílných typů bitev, které se liší svým geografickým umístěním. Bojovat tak můžete na evropském, severoamerickém, ale také korejském nebo třeba vietnamském území. Vaši posádku můžou tvořit tanky z jedenácti národů, mezi nimiž se najde Británie, Francie, také Polsko nebo třeba Itálie. Stanou se součástí vašeho arzenálu lehké tanky nebo spíše stříhači?

Prozkoumejte mapy a vyhrávejte bitvy

Válka se odehrává na více jak čtyřiceti různých mapách připomínajících skutečné scenérie či místa bitev. Vaším úkolem je prozkoumat je a vyhrát bitvy, ke kterým na nich dojde. Zničte nepřátelské tanky, případně obsaďte nepřátelskou základnu.

Během svého putování za vítězstvím se budete moct stát součástí jak hodnocených bitev, tak týmových nebo speciálních válečných utkání. Každá s sebou přinese zkušenosti i jiné bonusy, jež budete moct využít v dalších kláních.

Zdroj: YouTube kanál Lacho WoT Replays


Kde hru stáhnout?

Hra funguje na modelu free to play čili je možné hrát on-line a zdarma. Je však pravdou, že stejně jako jiné podobné on-linovky nabízí takzvaný prémiový účet za peníze. Po využití této možnosti se vám odemknou prémiové tanky i zlaťáky (což je prémiová měna) či nové způsoby kamufláže.

Jak získat zlaťáky?

Jak již bylo zmíněno, zlaťáky jsou prémiovou měnou, která umožní vylepšovat nejen svou výdrž, ale také bojové schopnosti jednotlivých tanků. Zlaťáky se získávají výměnou za skutečné peníze a ve hře je můžete využít ve svém prémiovém účtu například na nákup prémiového zboží či prémiových vozidel.

Zlaťáky si můžete pořídit, pokud zaplatíte jednou z následujících možností, a to:

  • Platba přes PayPal (bezpečné, rychlé a jednoduché)
  • Platba přes paysafecard (jednoduchá platební metoda v eurech)
  • Platba kartou (klasická transakce provádějící se zadáním čísla karty, data skončení platnosti a bezpečnostního kódu)
  • Platba přes telefon (moderní způsob úhrady, kdy se platí buďto pomocí SMS, nebo voláním)

V případě, že si nejste jistí tím, čím platbu uhradit, nebo pokud se vyskytl při úhradě závazku nějaký problém, zákaznická podpora hry je k dispozici i pro tyto vzniklé situace.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *