WordPress Hero

|

Nejlepší hry na počítač

Pocitacove Hry

Hledáte zajímavou počítačovou hru, která nabídne nejen neotřelou zápletku, ale také výbornou hratelnost? Pak jste na správném místě – máme pro vás tipy na čtyři nejlepší hry, které stojí za zkoušku, ať už se jedná o realtimové strategie, tahové strategie či střílečky. 

Age of Empires IV

Který hráč strategických her by naznal Age o Empires? Po šestnácti letech od vydání první série přišel v minulém roce čtvrtý díl, který oproti předchozím dílům přináší celou řadu novinek. Podíváme se do roku 1066, kdy se odehrála slavná bitva u Hastingsu. Následné události tedy rozhodně nebudou žádná nuda, přestože na nás čekají pouze čtyři kampaně. 

Pokud patříte mezi fanoušky předchozích dílů, prozradíme vám, že se můžete těšit například na pořádné hradby, zajímavě zpracované národy a především kampaně, které vás naučí i něco o historii. Jediným mínusem je bohužel chybějící česká lokalizace.

Civilizace VI

Pokud máte raději 4X strategie, skvělou volbou je hra Civilizace VI. Tato tahová hra vám rozhodně nedá spát. Podobně jako nová Age of Empires i šestý díl Civilizace nabídne větší rozmanitost jednotlivých hratelných národů či například změny ve stavbě světových divů i měst. Hra se tak nyní více podobá realitě, a to hlavně z hlediska stavby měst. 

Na své si přijdou také všichni milovníci politické stránky hry, která je mnohem propracovanější. Ne každému však musí sednout poměrně agresivní umělá inteligence, která se snaží vyvolávat časté (a mnohdy neopodstatněné) konflikty mezi velmocemi. A asi není třeba dodávat, že ani u této hry nemůžeme počítat s českou lokalizací.

Nejlepsi Pc Hry
Zdroj: Unsplash.com

Cyberpunk 2077

Pro všechny přívržence akčních RPG her přinášíme tip na Cyberpunk 2077, která byla jednou z nejočekávanějších her roku 2020. Na rozdíl od předchozích našich tipů hra disponuje profesionální českou lokalizací, díky čemuž si ji užijí neangličtináři. 

Těšit se můžete na rozsáhlý herní svět a opravdu propracovaný příběh plný korupce a pouličních gangů, ve kterém nic nedostanete zadarmo. Ten se točí kolem záhadného implantátu, který je klíčem k nesmrtelnosti – více však neprozradíme, a to především proto, že všechna rozhodnutí ve hře významně ovlivňují vývoj celé dějové linie. Mínusové body však od nás hra dostává za technické nedostatky a celkovou nestabilitu.

Deathloop 

Posledním naším tipem je akční adventura od vývojáře Arkane Studios. Opět se musíme obejít bez české lokalizace, na druhou stranu Deathloop nabídne opravdu komplexní střílečku s neotřelým příběhem i postavami. Zápletka je zdánlivě jednoduchá – je třeba zničit časovou smyčku, ve které uvízl hlavní hrdina Colt. Pokud tedy vydržíte několik opakovaných úmrtí, než si hrdina uvědomí svou situaci, čeká vás opravdu zábavná hra, se kterou se nudit rozhodně nebudete.

4/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *