WordPress Hero

|

Recenze NordVPN – údajně nejrychlejší VPN

Nordvpn

Cítíte se zahlceni množstvím poskytovatelů VPN a nepřehlednými možnostmi? NordVPN je slušnou volbou pro většinu lidí. Pokud si stále nejste jisti, zda do VPN investovat, přečtěte si nejprve naše hodnocení v této recenzi.

Co je NordVPN?

NordVPN je panamská služba VPN, která funguje od roku 2012. NordVPN je jednou z mála VPN, která působí mimo Panamu, což znamená, že nepodléhá žádným zákonům o povinném uchovávání dat. Společnost se také může pochlubit přísnou politikou zákazu logování, což znamená, že vaše aktivity nejsou nikdy ukládány ani sledovány.

NordVPN paří mezi nejlepší VPN. Tyto virtuální privátní sítě jsme porovnali v našem článku a NordVPN vyšel jako jednoznačný vítěz testu.

Jaké má funkce?

Mezi funkce, které NordVPN nabízí, patří vojenské šifrování, automatický kill switch, ochrana proti úniku DNS a Onion over VPN. Díky těmto funkcím je NordVPN skvělou volbou pro uživatele, kterým záleží na ochraně soukromí. Kromě toho NordVPN nabízí servery ve více než 60 zemích a umožňuje až šest současných připojení na jeden účet.

Nordvpn Oblibene Funkce

Secure internet připojení

Jednou z nejlepších vlastností sítě NordVPN je, že poskytuje bezpečné připojení k internetu. To znamená, že můžete používat veřejnou Wi-Fi, aniž byste se museli obávat krádeže nebo zneužití svých dat.

Používání na více zařízení

Další skvělou vlastností NordVPN je, že ji lze používat na více zařízeních. To znamená, že ji můžete používat na počítači, telefonu i tabletu současně. Zařízení může být celkem 6. Což je si myslím dobré.

Kolik serverů NordVPN má?

Nordvpn Pocet Serveru

NordVPN má v současné době více než 5300 serverů v 60 různých zemích. To z ní činí jednu z největších dostupných sítí VPN.

TIP: Srovnání NordVPN a CyberGhost VPN. Kdo je lepší?

Je NordVPN rychlá VPN?

NordVPN je rychlá VPN. V našich testech jsme zjistili, že má průměrnou rychlost a dokáže streamovat HD obsah bez vyrovnávací paměti.

Ano, síť NordVPN je vhodná pro torrenty. Společnost umožňuje sdílení souborů PTP na všech svých serverech a má přísný zákaz.

Hodí se NordVPN pro stahování torrentů?

Ano, síť NordVPN je skvělá i pro sledování torrentů. Kromě toho, že poskytuje šifrování vojenské úrovně.

Proč si vybrat NordVPN?

Mezi důvody, proč se rozhodnout pro NordVPN, patří přísné zásady zákazu přihlašování, rozsáhlá síť serverů a bezpečné připojení k internetu. NordVPN je také skvělou volbou pro uživatele, kteří chtějí používat VPN na více zařízeních. Zkuste naše srovnání VPN.

Závěr recenze

NordVPN je dobrou volbou pro většinu lidí. Nabízí skvělou sadu funkcí, včetně šifrování vojenské úrovně a zásady zákazu nahrávání. Kromě toho má servery ve více než 60 zemích a lze ji používat na více zařízeních. I když její rychlosti nejsou nejrychlejší, jaké jsme testovali, pro streamování HD jsou stále přijatelné

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *