Warhammer: Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2

0.0/5 (0 hlasů)

799 Kč
489 Kč
Doručení ihned
Datum vydání: 8. března 2018
Žánr: Akční / RPG
Jazyk: Angličtina / Francouzština / Italština / Němčina / Španělština
Vlastnosti: Kooperativní režim / Steam achievementy
Platforma: Steam
Vydavatel: Fatshark
Minimální konfigurace

OS Win 7 64
CPU Core i5-2300 2.8GHz / FX-4350
RAM 1 GB 6 GB
GPU GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870 1024MB
HDD 45 GB

Doporučená konfigurace

OS Win 10 64
CPU Core i7-3770 4-Core 3.4GHz / FX-8350
RAM 4 GB 8 GB
GPU GeForce GTX 970 4GB / Radeon R9 290X
HDD 45 GB

Klikněte zde proOTESTOVÁNÍ VAŠEHO PC

Informace o hře:

►Vermintide se vrací – a to v ještě temnějším, krvavějším a hutnějším hávu!

Warhammer: Vermintide 2 je pokračování hry Vermintide, která sklidila velmi nadšené ohlasy. Nastal čas opět zavítat do hutné kooperativní vyvražďovačky z pohledu první osoby, která je nabitá pudovou a dech beroucí akcí zasazenou do apokalyptické konečné fáze válkami zmítaného světa Warhammer Fantasy Battles.

Naše pětice hrdinů se vrací, aby se popasovala s hrozbou, jaká tu ještě nebyla. Vojska zlovolného a ničivého Chaosu a hemžící se hordy skavenů totiž spojily své síly. Připravte se na nevídanou výzvu. Spolu se svým týmem vám totiž půjde o holý život v masakru, který nebere konce. Na výběr máte z 15 různých kariérních drah, můžete se škrábat nahoru po stromech talentů, vybírat si výzbroj odpovídající unikátnímu hernímu stylu, razit si cestu myriádami strhujících úrovní a vyžívat se v našem novém systému hrdinských skutků. Jediná věc, která stojí mezi naprostou porážkou a vítězstvím, jste vy sami a vaši spojenci. Pokud podlehnete, podlehne i vaše Říše.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ASPEKTY

Nemilosrdná kooperace pro 4 hráče
Spojené síly Chaosu a skavenů jsou divoké a nelítostné, a šanci přežít má jedině ten, kdo vyvine koordinované týmové úsilí.

5 hrdinů a 15 kariérních drah
Vyberte si z 15 unikátních kariérních drah, kdy každá obsahuje různé vzhledy, schopnosti, talenty a zbraně.

Spolupráce Chaosu a skavenů
Připravte se čelit hrozbě nevídaných rozměrů. Vojska Chaosu a skavenů totiž uzavřela temný pakt a hodlají svět uvrhnout do totální zkázy. Naši hrdinové budou čelit hordě nepřátelských bojovníků nejrůznějších forem a velikosti.

Systém hrdinských skutků
Zažijte unikátní scénáře a hutné zkoušky díky našemu novému systému hrdinských skutků. Jedná se o jednorázové úkoly, které povedou k dramatické změně složení nepřítele, nastavení úrovní, využití zbraní a úkolů.

Talentové stromy a vývoj
Zvyšujte úroveň svých hrdinů a postupujte v talentovém stromě zvolené kariérní dráhy, během které se vám budou zpřístupňovat nové schopnosti a mocné vybavení.

Dobrodružství nekončí
Prozkoumejte celou řadu dech beroucích nových úrovní zasazených do prostředí pevnostního města Helmgartu, které je baštou bretonské hranice Říše.

Nový vylepšený systém kořisti
Na konci každé mise získáte příslušnou kořist. Může jít o zbraně, jednorázové úkoly, cetky, pokrývky hlavy, výrobní materiál a další věci, které souvisejí s vybranou kariérní dráhou.

Utkejte se s mocnými nepřátelskými hordami
Tváří v tvář nekonečnému přívalu skavenů a brutální síle vojska Chaosu musejí hrdinové držet při sobě a při svém útoku nalézt optimální rovnováhu mezi chladnokrevnou taktikou a nelítostným hněvem. Jedině tak mohou porazit nepřízeň osudu.

PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Borderlands Game of the Year

Borderlands Game of the Year

599 Kč
Dead Island Riptide

Dead Island Riptide

349 Kč239 Kč
-31%
The Hunter Call of the Wild

The Hunter Call of the Wild

789 Kč579 Kč
-26%
Distribuujeme pouze herní klíčeHRU DODÁVÁME
IHNED
Zasíláme klíč na emailDORUČENÍ
ZDARMA
Nabízíme Vám nespočetPLATEBNÍCH
METOD
Každý týdenAKCE
A SLEVY
Proč klíč od nás?

Novinky e-mailemZadejte svůj mail a nechte si zasílát veškeré novinky a akce našeho obchodu

MenuX

Provozovatel webu, K-Games,s.r.o., se sídlem Dolní Branná 293, Dolní Branná, 543 62, IČ: 06700179, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím