Jsme internetový obchod zabývající se distribucí digitálních klíčů ke hrám. Zde najdete informace o ikonách, které Vás budou provázet během nákupu.  

Doručení ihned 

 

Toto označeni znamená, že aktivační klíč je na našem skladě a doručí se Vám IHNED po přijetí platby, v případě využití rychlých online plateb je tedy klíč doručen IHNED po zaplacení na Váš email.

 

Doručení do 6h 

 

Po objednání aktivační klíč naskladníme a bude Vám doručen, toto doručení je běžně v rámci minut, nikdy nepřesáhne dobu 6h od přijetí platby.

 

Předobjednávka 

 

Tento produkt vám bude doručen nejpozději v den vydání.

 

Produkt po aktivaci obsahuje již českou lokalizaci a to v podobě dabingu nebo titulek.

Produkt po aktivaci obsahuje anglickou lokalizaci a to v podobě dabingu nebo titulek.

Jedná se o produkty, které jsou distribuovány elektronicky za pomocí aktivačních klíčů pro Steamu, Originu, Battlenetu, Uplay a další.

Klíč se aktivuje přes Steam a umožní Vám hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam klienta.

Aktivační odkaz, kterým aktivujete hru přes Steam a umožní Vám hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam klienta.

Klíč se aktivuje přes aplikaci Origin a umožní Vám tak hrát na oficiálních serverech a Vaše hra se bude průběžně aktualizovat přes Origin klienta.

Klíč se aktivuje přes aplikaci uPlay a umožní Vám tak hrát na oficiálních serverech a Vaše hra se bude průběžně aktualizovat přes uPlay klienta.

Klíč se aktivuje na stránkách battle.net a umožní Vám hrát na oficiálních Battle.net serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní battle.net.

Klíče jsou použitelné pro Váš účet u společnosti Microsoft, provozovatele systému Xbox, klíč aktivujete přes Vaši konzoli, nebo přes oficiální stránky Xboxu.

Klíč se aktivuje přes aplikaci Desura. Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Desura klienta.

Zaregistrujete si vlastní účet přímo na webových stránkách vydavatele hry. Registrovaný účet, spolu s námi poskytnutým digitálním klíčem, Vám umožní stáhnout hru legálně ze stránek výrobce. Můžete kdykoli hru znovu stáhnout a to i z více počítačů bez časových nebo jiných omezení.

Oficiální klíč určený pro GOG.com, který Vám umožní aktivovat a stáhnout hru. Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní GOG.com.

Klíče jsou použitelné pro Váš účet u společnosti Sony, provozovatele systému PlayStation, klíč aktivujete přes Vaši konzoli, nebo přes oficiální stránky playstation.com.

Oficiální klíč určený pro hry od vydavatele GIANTS SOFTWARE Vám umožní stáhnout hru legálně ze stránek výrobce. Můžete kdykoli hru znovu stáhnout a to i z více počítačů bez časových nebo jiných omezení.

Distribuujeme pouze herní klíčeHRU DODÁVÁME
IHNED
Zasíláme klíč na emailDORUČENÍ
ZDARMA
Nabízíme Vám nespočetPLATEBNÍCH
METOD
Každý týdenAKCE
A SLEVY
Proč klíč od nás?

Novinky e-mailemZadejte svůj mail a nechte si zasílát veškeré novinky a akce našeho obchodu

MenuX

Provozovatel webu, K-Games,s.r.o., se sídlem Dolní Branná 293, Dolní Branná, 543 62, IČ: 06700179, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím