Tropico 6

Tropico 6

5.0/5 (1 hlas)

5/5 (počet: 1)
999 Kč
Předobjednávka
Datum vydání: 2018
Žánr: Strategie
Jazyk: Angličtina / Francouzština / Italština / Němčina / Španělština
Vlastnosti: Režim pro jednoho Hráče
Platforma: Steam
Vydavatel: Kalypso Media Digital
Minimální konfigurace

Zatím nejsou známy

Klikněte zde proOTESTOVÁNÍ VAŠEHO PC

Informace o hře:

► S jídlem roste chuť a El Presidenta už přestalo bavit spravovat jen jeden ostrov. Ambice má tentokrát větší a vy mu k nadvládě nad celým souostrovím jistě rádi pomůžete. V Tropico 6 budete mít na starosti hned několik ostrovů, a jak už naznačuje trailer lehkou narážkou na Trumpa, namísto zdi budete stavět mosty.

Ostrovy jimi budete propojovat, a když nebudou peníze na most, nebo budete chtít nějaké propojení schovat, postavíte tunel. Nepočítejte ale s tím, že byste na jeden ostrov natáhli tunel, naházeli tam několik továren a nechali ho napospas svému osudu s tím, že si z něj občas vezmete plody industriální produkce.

O všechny ostrovy se musíte pečlivě starat a spravovat je v plné šíři. V některých fázích hry to může být náročnější a obtížnější, ale na druhou stranu bude té smetánky ke slíznutí ještě víc. Ostrovy si můžete navíc slušně vyladit pomocí různých divů světa. El Presidente totiž nemá po ruce jen vojáky, ale také speciální agenty, které můžete vysílat na přísně tajné mise, jejichž výsledek vidíte v traileru – převezení Sochy svobody či Eiffelovky přímo na váš tropický dvorek.

V menším měřítku si můžete zase upravovat, ladit a dekorovat svůj ikonický palác, kde budete z balkónu rozdávat proslovy na všechny strany. Mazání medu kolem úst vašich poddaných je potřeba a už tolik nezaleží na tom, že je zase podvedete a na většinu předvolebních slibů se vykašlete. Jste El Presidente, za barákem máte Eiffelovku, můžete si dělat co chcete.

PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Tropico 5

Tropico 5

249 Kč179 Kč
-28%
Tropico 4 Special Edition

Tropico 4 Special Edition

159 Kč
PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Act of Aggression

Act of Aggression

349 Kč299 Kč
-14%
Killing Floor 2

Killing Floor 2

439 Kč199 Kč
-54%
Total War ROME II – Greek States Culture Pack

Total War ROME II – Greek States Culture Pack

239 Kč209 Kč
-12%
Distribuujeme pouze herní klíčeHRU DODÁVÁME
IHNED
Zasíláme klíč na emailDORUČENÍ
ZDARMA
Nabízíme Vám nespočetPLATEBNÍCH
METOD
Každý týdenAKCE
A SLEVY
Proč klíč od nás?

Novinky e-mailemZadejte svůj mail a nechte si zasílát veškeré novinky a akce našeho obchodu

MenuX

Provozovatel webu, K-Games,s.r.o., se sídlem Dolní Branná 293, Dolní Branná, 543 62, IČ: 06700179, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím