Tom Clancy’s Rainbow Six

Tom Clancy’s Rainbow Six

0.0/5 (0 hlasů)

189 Kč
139 Kč
Doručení ihned
Datum vydání: 21. srpna 1998
Žánr: Akční
Jazyk: Angličtina / Francouzština / Italština / Němčina / Španělština
Vlastnosti: Režim pro jednoho Hráče
Platforma: uPlay
Vydavatel: Ubisoft

Informace o hře:
►Úvodní díl slavné série Rainbow Six a mimo jiné i jedna z vůbec prvních taktických akcí. Již z názvu je zřejmé, že hra, příběh a reálie jsou inspirované stejnojmennou knihou populárního autora především špionážních románů, Toma Clancyho.

 

Ve hře se v čele organizace Rainbow složené z armádních specialistů z celého světa stavíte proti teroristické hrozbě v mnoha misích. Od osvobozování rukojmích až po deaktivaci bomb.


Před samotnou misí vždy strávíte jistou dobu v plánovací části. Vyberete si nejvhodnější vojáky podle jejich specializací, vyzbrojíte je, rozdělíte do týmů a nad mapou oblasti posléze vymýšlíte plán. Právě ona plánovací fáze vytváří originální propojení akce se strategií. Každému týmu můžete určit libovolnou cestu, včetně takových detailů jako kde vhodí granát, kde vylomí dveře nebo kde bude čekat na kódový signál. V strategii se meze nekladou.

 

Po plánovací fázi přichází samotné provedení akce, kde se vtělíte do velitele jednoho z týmů (můžete průběžně přepínat). Ve své době předvedla hra dřív neviděné prvky a v rámci možností se chová dost realisticky. Na zlikvidování jak teroristy, tak i vás obvykle stačí jedna, dvě rány a na lekárničky se nehraje. A hodí se spomenout, že nepřátelská AI je na solidní úrovni.

 

PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

999 Kč799 Kč
-20%
Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas

Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas

249 Kč189 Kč
-24%
Tom Clancy’s EndWar

Tom Clancy’s EndWar

279 Kč149 Kč
-46%
PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Far Cry 4

Far Cry 4

549 Kč359 Kč
-34%
Watch Dogs

Watch Dogs

339 Kč189 Kč
-44%
Trials Fusion

Trials Fusion

449 Kč
Distribuujeme pouze herní klíčeHRU DODÁVÁME
IHNED
Zasíláme klíč na emailDORUČENÍ
ZDARMA
Nabízíme Vám nespočetPLATEBNÍCH
METOD
Každý týdenAKCE
A SLEVY
Proč klíč od nás?

Novinky e-mailemZadejte svůj mail a nechte si zasílát veškeré novinky a akce našeho obchodu

MenuX

Provozovatel webu, K-Games,s.r.o., se sídlem Dolní Branná 293, Dolní Branná, 543 62, IČ: 06700179, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím