Return to Castle Wolfenstein

Return to Castle Wolfenstein

0.0/5 (0 hlasů)

169 Kč
70 Kč
Doručení do 2h
Datum vydání: 20. listopadu 2001
Žánr: Akční
Jazyk: Angličtina / Francouzština / Italština / Němčina / Španělština
Vlastnosti: Režim pro jednoho hráče / Režim pro více hráčů
Platforma: Steam
Vydavatel: Id Software
Minimální konfigurace

Procesor: Pentium II 400 Mhz
Operační paměť: 128 MB
Operační systém: Windows 2000 a vyšší
Grafická karta: Grafická karta podporující DirectX 8
Volné místo na disku: 1100 MB

Informace o hře:
►Return to Castle Wolfenstein je pokračování stařičké 2D plošinovky Castle Wolfenstein a legendární 3D akce Wolfenstein 3D. Jako americký tajný agent jste poslán do Německa na hrad Wolfenstein vyzvídat, co chystají nacisté. Stejně jako v původní hře jste se svým parťákem chycen. Kolega nemá to štěstí a je zabit a na vás tak je utéct, zjistit co mají nacisté za lubem a pomoci tak vyhrát spojencům válku. Postupem času se dozvídáte, že německá SS divize paranormálních jevů hledá starého rytíře Heinricha I, aby jim pomohl k vítězství. Ten je na tisíce let uvězněn pod zemí za své hrůzné činy spáchané v 10.století n.l.

 

Hra běží na modifikovaném enginu ze hry Quake III Arena a hudbu složil známý skladatel Bill Brown (série Rainbow Six). Atmosféru ještě umocňuje místy až hororový nádech a také to, že se vývojáři nebáli použití nacistických svastik, na které narazíte prakticky všude v celé hře.

 

Stále jde o čistou FPS, kde bojujete s nepřáteli a silnými bossy, sbíráte zbraně, lékárničky, jídlo, objevujete tajné lokace, aktivujete páky a spínače, koukáte na shrnující statistiky ze závěru úrovně. Můžete i libovolně ukládat a vybrat si některou ze tří dostupných obtížností. Prostředí vás zavedou do hradu Wolfenstein, na hřbitov, do kobek, kostelů a katedrál, do výzkumných laboratoří, na letiště a přehradu. Budete muset i infiltrovat základnu, absolvovat pár stealth pasáží v přírodě. Ze zbraní upotřebíte nůž, pistoli, vícero typů samopalů, dvojici sniperek, pušku s automatickým zaměřováním, bazuku a pár experimentálních zbraní, např. Tesla-Coil. Nechybí samozřejmě ani granáty.

 

RtCW si získal u hráčů a kritiky velkou oblibu, takže k němu během času vznikl i nespočet neoficiálních add-onů, zejména z Ruska, zachovávajících si více či méně atmosféru, styl a zábavu původního originálu.

 

V roce 2003 byla zdarma uvolněna multiplayerová část zrušeného datadisku Enemy Territory. V letech 2009 a 2014 pak vyšla další dvě pokračování, nejdříve prostý Wolfenstein z dílen Raven Software, následován dílem Wolfenstein: The New Order od MachineGames.

 

PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Wolfenstein The New Order

Wolfenstein The New Order

299 Kč169 Kč
-43%
Wolfenstein The Old Blood

Wolfenstein The Old Blood

299 Kč135 Kč
-54%
Doom 3

Doom 3

199 Kč119 Kč
-40%
DOOM Classic Complete

DOOM Classic Complete

299 Kč189 Kč
-36%
PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Disciples II Rise of the Elves

Disciples II Rise of the Elves

209 Kč169 Kč
-19%
Tomb Raider Game of the Year

Tomb Raider Game of the Year

579 Kč289 Kč
-50%
XCOM Enemy Unknown

XCOM Enemy Unknown

249 Kč
Distribuujeme pouze herní klíčeHRU DODÁVÁME
IHNED
Zasíláme klíč na emailDORUČENÍ
ZDARMA
Nabízíme Vám nespočetPLATEBNÍCH
METOD
Každý týdenAKCE
A SLEVY
Proč klíč od nás?

Novinky e-mailemZadejte svůj mail a nechte si zasílát veškeré novinky a akce našeho obchodu

MenuX

Provozovatel webu, K-Games,s.r.o., se sídlem Dolní Branná 293, Dolní Branná, 543 62, IČ: 06700179, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím