Return to Castle Wolfenstein

Return to Castle Wolfenstein

0.0/5 (0 hlasů)

169 Kč
70 Kč
Doručení ihned
Datum vydání: 20. listopadu 2001
Žánr: Akční
Jazyk: Angličtina / Francouzština / Italština / Němčina / Španělština
Vlastnosti: Režim pro jednoho hráče / Režim pro více hráčů
Platforma: Steam
Vydavatel: Id Software
Minimální konfigurace

Procesor: Pentium II 400 Mhz
Operační paměť: 128 MB
Operační systém: Windows 2000 a vyšší
Grafická karta: Grafická karta podporující DirectX 8
Volné místo na disku: 1100 MB

Informace o hře:
►Return to Castle Wolfenstein je pokračování stařičké 2D plošinovky Castle Wolfenstein a legendární 3D akce Wolfenstein 3D. Jako americký tajný agent jste poslán do Německa na hrad Wolfenstein vyzvídat, co chystají nacisté. Stejně jako v původní hře jste se svým parťákem chycen. Kolega nemá to štěstí a je zabit a na vás tak je utéct, zjistit co mají nacisté za lubem a pomoci tak vyhrát spojencům válku. Postupem času se dozvídáte, že německá SS divize paranormálních jevů hledá starého rytíře Heinricha I, aby jim pomohl k vítězství. Ten je na tisíce let uvězněn pod zemí za své hrůzné činy spáchané v 10.století n.l.

 

Hra běží na modifikovaném enginu ze hry Quake III Arena a hudbu složil známý skladatel Bill Brown (série Rainbow Six). Atmosféru ještě umocňuje místy až hororový nádech a také to, že se vývojáři nebáli použití nacistických svastik, na které narazíte prakticky všude v celé hře.

 

Stále jde o čistou FPS, kde bojujete s nepřáteli a silnými bossy, sbíráte zbraně, lékárničky, jídlo, objevujete tajné lokace, aktivujete páky a spínače, koukáte na shrnující statistiky ze závěru úrovně. Můžete i libovolně ukládat a vybrat si některou ze tří dostupných obtížností. Prostředí vás zavedou do hradu Wolfenstein, na hřbitov, do kobek, kostelů a katedrál, do výzkumných laboratoří, na letiště a přehradu. Budete muset i infiltrovat základnu, absolvovat pár stealth pasáží v přírodě. Ze zbraní upotřebíte nůž, pistoli, vícero typů samopalů, dvojici sniperek, pušku s automatickým zaměřováním, bazuku a pár experimentálních zbraní, např. Tesla-Coil. Nechybí samozřejmě ani granáty.

 

RtCW si získal u hráčů a kritiky velkou oblibu, takže k němu během času vznikl i nespočet neoficiálních add-onů, zejména z Ruska, zachovávajících si více či méně atmosféru, styl a zábavu původního originálu.

 

V roce 2003 byla zdarma uvolněna multiplayerová část zrušeného datadisku Enemy Territory. V letech 2009 a 2014 pak vyšla další dvě pokračování, nejdříve prostý Wolfenstein z dílen Raven Software, následován dílem Wolfenstein: The New Order od MachineGames.

 

PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Wolfenstein The New Order

Wolfenstein The New Order

299 Kč169 Kč
-43%
Wolfenstein The Old Blood

Wolfenstein The Old Blood

299 Kč135 Kč
-54%
Doom 3

Doom 3

199 Kč119 Kč
-40%
DOOM Classic Complete

DOOM Classic Complete

299 Kč189 Kč
-36%
PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Half-Life Complete

Half-Life Complete

499 Kč379 Kč
-24%
Call of Duty World at War

Call of Duty World at War

759 Kč
Distribuujeme pouze herní klíčeHRU DODÁVÁME
IHNED
Zasíláme klíč na emailDORUČENÍ
ZDARMA
Nabízíme Vám nespočetPLATEBNÍCH
METOD
Každý týdenAKCE
A SLEVY
Proč klíč od nás?

Novinky e-mailemZadejte svůj mail a nechte si zasílát veškeré novinky a akce našeho obchodu

MenuX

Provozovatel webu, K-Games,s.r.o., se sídlem Dolní Branná 293, Dolní Branná, 543 62, IČ: 06700179, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím