Metro Exodus

Metro Exodus

0.0/5 (0 hlasů)

1 599 Kč
1 449 Kč
Doručení ihned
Datum vydání: 22. února 2019
Žánr: Akční / FPS
Jazyk: Angličtina / Francouzština / Italština / Němčina / Španělština
Vlastnosti: Režim pro jednoho Hráče
Platforma: Přímé stažení
Vydavatel: Deep Silver
Minimální konfigurace

CPU: Core i5-2550K or AMD FX-8320
CPU SPEED: -
RAM: 8 GB
VIDEO CARD: GeForce GTX 670 or Radeon HD 7950 nebo lepší

Doporučená konfigurace

CPU: Core i7-3770 or AMD FX-8350
CPU SPEED: Info
RAM: 16 GB
VIDEO CARD: GeForce GTX 1060 or Radeon RX 480 nebo lepší

Klikněte zde proOTESTOVÁNÍ VAŠEHO PC

Informace o hře:

POZOR - ZMĚNA - vzhledem k rozhodnutí distributora hry ke změně platformy tato hra NEBUDE dodávána na Steam, ale na Epic Games Launcher!

Metro Exodus je již třetím dílem v sérii FPS her inspirované knižní sérií od Dmitrije Glukhovského. Píše se rok 2036 a opět se ocitneme v kůži starého známého Arťoma, který se tentokrát vydává se skupinou sparťanských stoupenců na cestu skrz zpustošené Rusko, aby našli nové místo k životu na východě. K přesunu jim slouží starý vlak, který plní zároveň funkci mobilní základny.

Hra je tentokrát vyprávěna jak lineárně, tak v otevřených oblastech s velkými možnostmi pohybu, kde bude kladen důraz na průzkum. Příběh je rozložen do celého roku, takže si budeme moci vychutnat postapokalyptickou krajinu ve všech ročních obdobích, počínaje drsnou nukleární zimou.

Děj se bude samozřejmě odehrávat i v starém dobrém metru pod Moskvou, kde se do hry vrací Hanza, která chce využít nedávných bojů mezi Spartou a Rudými k převzetí moci nad podstatnou částí metra. Arťom tedy s hrstkou těch nejlepších bojovníků vyráží na strastiplnou cestu, aby pro ostatní přeživší našli lepší místo k životu. Protože, jak už to vypadá, metro se má stát na dlouhou dobu ještě hrozivějším místem.

PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Metro 2033 Redux

Metro 2033 Redux

559 Kč449 Kč
-19%
PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Distribuujeme pouze herní klíčeHRU DODÁVÁME
IHNED
Zasíláme klíč na emailDORUČENÍ
ZDARMA
Nabízíme Vám nespočetPLATEBNÍCH
METOD
Každý týdenAKCE
A SLEVY
Proč klíč od nás?

Novinky e-mailemZadejte svůj mail a nechte si zasílát veškeré novinky a akce našeho obchodu

MenuX

Provozovatel webu, K-Games,s.r.o., se sídlem Dolní Branná 293, Dolní Branná, 543 62, IČ: 06700179, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím