Kdo jsme?

Hrejihned.cz je internetový obchod zabývající se distribucí digitálních klíčů ke hrám.

 

Jak to vůbec funguje?

Po zakoupení hry, Vám bude na uvedený e-mail zaslán aktivační kód, který následně můžete aktivovat na platformě, pro kterou je určený (Steam, Origin, uPlay a další).

 

Je možné zakoupenou kopii využívat na více PC/Konzolích?

Jeden aktivační klíč = jeden hráč, který může danou hru v určité chvíli hrát. Není tedy možné využívat jeden aktivační klíč současně na dvou a více zařízeních. Hra se po uplatnění přiřazuje k Vašemu účtu. To znamená, že kdykoliv budete chtít, stačí se přihlásit na jakémkoliv PC/Konzoli pod příslušným účtem. Hru můžete poté stáhnout a hrát.

 

Jak opětovně nainstaluji produkt?

Produkt aktivujete vždy na svůj uživatelský účet přímo u výrobce/vydavatele hry, hra se spojí napořád s Vašim účtem, opětovná instalace se provádí pomocí přihlášení na svůj profil, kde mate hru aktivní.

 

Jak poznám, o kterou platformu se jedná?

U každého produktu je ikona, která zobrazuje platformu, po kliknutí na ikonu se Vám zobrazí popis platformy.

 

Za jak dlouho mě dorazí aktivační klíč?

Aktivační klíč na hru obdržíte obvykle ihned po přijetí platby na náš účet. Výjimečně se stane, že hra není skladem, to je vždy uvedeno červeným písmem na stránce produktů, takový produkt obdržíte nejpozději do 6h.

 

Je to legální?

Ano, všechny klíče jsou od oficiálních distributorů. Pokud by tomu tak nebylo, tak by Vám platforma skrze kterou hrajete (Steam, Origin, uPlay a další) ani nedovolila hru nainstalovat.

 

Jak aktivovat klíč?

Aktivace je velmi jednoduchá. Vše potřebné najdete v sekci "Návody k aktivaci".

 

Je možné sehnat hru, kterou jsem v nabídce nenašel?

Napište nám a my se ji pokusíme do nabídky přidat.

 

Co znamená fialový proužek u her?

Fialovým proužkem jsou označeny DLC hry. Pro spuštění je nutné vlastnit základní hru.

 

Je uváděná cena konečná?

Ano.

 

Proč volit digitální distribuci?

Ušetříte si tak čas i peníze. Z pohodlí domova koupíte aktivační klíč, za pár vteřin ho máte v emailu a už můžete hru aktivovat skrze platformu na kterou je určený. Oproti „krabicové distribuci“ můžete ušetříš často až polovinu peněz. Návod jak aktivovat klíč najdete v sekci "Návody k aktivaci".

 

Jak je možné, že je aktivační klíč o tolik levnější než krabicová verze hry?

Odečtěte si balení, dopravu, náklady na zaměstnance kamenných obchodů, nájem za skladové prostory a tyto náklady nemusíme platit, proto můžeme hru nabídnout levněji.

 

Kdy dostanu hru zdarma?

Heureka Recenze nová

Hru zdarma u nás získáte ke každé objednávce, ke které do 30 dnů od jejího vytvoření vyplníte hodnocení na portálu Heureka.cz. Jakmile své hodnocení zveřejníte, zašleme Vám hru zdarma – stačí nás kontaktovat na email info@hrejihned.cz!

 

Distribuujeme pouze herní klíčeHRU DODÁVÁME
IHNED
Zasíláme klíč na emailDORUČENÍ
ZDARMA
Nabízíme Vám nespočetPLATEBNÍCH
METOD
Každý týdenAKCE
A SLEVY
Proč klíč od nás?

Novinky e-mailemZadejte svůj mail a nechte si zasílát veškeré novinky a akce našeho obchodu

MenuX

Provozovatel webu, K-Games,s.r.o., se sídlem Dolní Branná 293, Dolní Branná, 543 62, IČ: 06700179, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím