Bound By Flame

Bound By Flame

0.0/5 (0 hlasů)

299 Kč
239 Kč
Doručení ihned
Datum vydání: 8. května 2014
Žánr: Akční / RPG
Jazyk: Čeština / Angličtina / Francouzština / Němčina / Španělština
Vlastnosti: Režim pro jednoho hráče / Achievementy / Plná podpora ovladače
Platforma: Steam
Vydavatel: Focus Home Interactive
Minimální konfigurace

Procesor: 2.2 GHz Dual Core CPU
Operační paměť: 2 GB
Operační systém: Windows XP a vyšší
Grafická karta: ATI Radeon HD 4850 / NVIDIA GeForce 8800 GT
Volné místo na disku: 6 GB

Klikněte zde proOTESTOVÁNÍ VAŠEHO PC

Informace o hře:
►Sedm Ledových lordů se rozhodlo vtrhnout do fantastického světa Vertiel se svou armádou nemrtvých, snažíc se silou podrobit si lidskou rasu navěky. Vzdorující čeká jediné - nemilosrdná poprava. A právě postupu nepřátel se v tomto akčním fantasy rpg (viděného z třetího pohledu) snažíte prostřednictvím žoldnéře Vulcana (posedlého ohnivým démonem) zabránit.

 

V úvody hry si vyberete pohlaví a pak už je pouze na dovednostech hráče, zda úspěšně pokoří přicházející zlo i se svými pány. K ruce jsou tři skupiny bojových vlastností (Fighter, Ranger a Pyromancer), mezi kterými je možné plynule přepínat a do nichž je možné investovat zkušenostní body. Jako Fighter disponujete velkou silou a odolností s možností držet těžké zbraně (obouruční meč nebo válečnou sekeru), Ranger dostal do vínku rychlost, obratnost, zpomalování času, pokládání pastí a jako zbraň dvě dýky a Pyromancer těsně souvisí s ohnivým démonem - při upřednostňování této vlastnosti je možné z vaší postavy udělat lidskou pochodeň, metat firebally nebo používat plamenný meč. Poslední vlastnost má ale také svou temnou stránku a tak čím více bude tato charakteristika upřednostňována, tím více se z vaší postavy bude vytrácet lidskost a začne v ní převládat démon.

 

Během putování roztodivnými světy (rozbořené města, lesy a mokřady, doly, skalnaté a ledové scenérie) je možné naverbovat až dva společníky najednou (lučišník, kouzelnice, barbar či léčitel), každého se svým vlastním příběhovým pozadím. Důležitou veličinou je také crafting systém, který dovoluje vylepšovat každý kus brnění nebo zbraně.

 

Hra nabízí dvojí zakončení podle toho, na kterou stranu se nakloní duše hráčova alter ega.

 

PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Subnautica

Subnautica

799 Kč559 Kč
-30%
Alien Isolation - Corporate Lockdown

Alien Isolation - Corporate Lockdown

149 Kč75 Kč
-49%
Distribuujeme pouze herní klíčeHRU DODÁVÁME
IHNED
Zasíláme klíč na emailDORUČENÍ
ZDARMA
Nabízíme Vám nespočetPLATEBNÍCH
METOD
Každý týdenAKCE
A SLEVY
Proč klíč od nás?

Novinky e-mailemZadejte svůj mail a nechte si zasílát veškeré novinky a akce našeho obchodu

MenuX

Provozovatel webu, K-Games,s.r.o., se sídlem Dolní Branná 293, Dolní Branná, 543 62, IČ: 06700179, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím