Assassin’s Creed: Origins

Assassin’s Creed: Origins

0.0/5 (0 hlasů)

1 379 Kč
989 Kč
Doručení ihned
Datum vydání: 27. října 2017
Žánr: Akční / Stealth
Jazyk: Čeština / Angličtina / Francouzština / Němčina / Španělština
Vlastnosti: Režim pro jednoho hráče / Režim pro více hráčů / Achievementy
Platforma: uPlay
Vydavatel: Ubisoft Montreal
Minimální konfigurace

OS: Win Vista 64
CPU: Core i5-680 3.6GHz / Phenom II X4 940
RAM: 1 GB
GPU: GeForce GTX 650 Ti / Radeon R7 260
HDD: 20 GB

Doporučená konfigurace

OS: Win 8.1 64
CPU: Core i7- 3770 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
RAM: 8 GB
GPU: GeForce GTX 760 / AMD R9 280X (3GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
HDD: 20 GB

Klikněte zde proOTESTOVÁNÍ VAŠEHO PC

Informace o hře:
► Assassin’s Creed: Origins je v pořadí desátý díl ze slavné série o nekončících bojích mezi asasíny a templáři. Hráč se tentokrát zhostí role Bayeka, posledního člena Medjayů, který opustil svou rodnou vesnici Siwa, aby poodhalil jistá nevyřešená tajemství. Jeho cesta povede přímo do samotného starověkého Egypta, ve kterém později sehraje roli při vzniku prvního bratrstva asasínů. Během putovaní tak hráč navštíví několik významných měst, jako je Gíza, Mennofer (Memfis), Alexandrie a v neposlední řadě také různé menší vesnice a osady ve Fajjúmu a v okolí řeky Nil.

Po delší pauze se vrací do hry možnost cestovat po pevnině na koni, nyní je možné si osedlat i velblouda. Nechybí ani možnost cestovat na loďce, včetně možnosti plavat a potápět se pod hladinou. Do hry se také vrací různé výzvy na lov lvů, hyen, krokodýlů, hrochů apod. Tvůrci navíc na hráče připravili několik hrobek k prozkoumání, kde většina z nich je vytvořena podle skutečných reálií.

Novinkou je možnost se vybavit štítem, který může být použit jak k obraně, tak i k úderům do nepřátel. Nový bojový systém zahrnuje i nastřádání tzv. adrenalinu, který po dostatečném naplnění umožňuje zničující dokončovací úder na bojujícího nepřítele. Ze hry byla mimo jiné odstraněna mini mapa, která byla nahrazena kompasem ukazující směr nového questu nebo objektu. S Bayekem také nyní cestuje jeho orlí společník, který po vypuštění může být použit k vyhledávání pokladnic, označování nepřátel, objevování skrytých průchodů, popřípadě také k napadení či odvrácení pozornosti nepřátel. Origins obsahuje navíc mnohem více RPG prvků, včetně nového přepracovaného zbraňového menu.

PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Assassin’s Creed Brotherhood

Assassin’s Creed Brotherhood

439 Kč349 Kč
-20%
Assassin’s Creed Unity

Assassin’s Creed Unity

669 Kč499 Kč
-25%
Assassin’s Creed Freedom Cry DLC

Assassin’s Creed Freedom Cry DLC

439 Kč349 Kč
-20%
Distribuujeme pouze herní klíčeHRU DODÁVÁME
IHNED
Zasíláme klíč na emailDORUČENÍ
ZDARMA
Nabízíme Vám nespočetPLATEBNÍCH
METOD
Každý týdenAKCE
A SLEVY
Proč klíč od nás?

Novinky e-mailemZadejte svůj mail a nechte si zasílát veškeré novinky a akce našeho obchodu

MenuX

Provozovatel webu, K-Games,s.r.o., se sídlem Dolní Branná 293, Dolní Branná, 543 62, IČ: 06700179, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím