ARK Survival Evolved

ARK Survival Evolved

0.0/5 (0 hlasů)

1 299 Kč
659 Kč
Doručení ihned
Datum vydání: 2. června 2015
Žánr: Dobrodružné / RPG
Jazyk: Angličtina / Francouzština / Italština / Němčina / Španělština
Vlastnosti: Režim pro jednoho hráče / Hra pro více hráčů / Plná podpora ovladače / Achieveme
Platforma: Steam Gift
Vydavatel: Studio Wildcard
Minimální konfigurace

Procesor: 2.0 GHz Dual-Core 64-bit CPU
Operační paměť: 4 GB
Operační systém: Windows 7 a vyšší
Grafická karta: Grafická karta s 1 GB a podporující DirectX 11
Volné místo na disku: 20 GB

Klikněte zde proOTESTOVÁNÍ VAŠEHO PC

Informace o hře:

►Hra nejvíce připomíná stařičké Turoky, neboť hra není zasazená nikam jinam, než do ještěry obývaného pravěku a její náplní je přežití ve světě ovládaném dinosaury. ARK však není jen obyčejnou střílečkou – do světa plného ostrých zubů a drápů se budetee moci vrhnout spolu se svými kamarády

MMO survival akce s prvky RPG odehrávající se na tajemném tropickém ostrově plném nejrůznější vyhynulé zvěře se spoustou možností jak vylepšovat postavu nebo vybavení a zvýšit tak svoje šance na přežití.

Po vytvoření postavy se hráč objevuje kdesi v divočině a to bez jakýchkoliv zbraní, oblečení nebo zásob, vše je třeba si teprve postupně obstarat. K tomu nejlépe poslouží přítomná zvířata, většinou dinosauři, ze kterých je možno získávat maso na jídlo nebo kůži na oblečení. Zvířata je též možné ochočit a využívat v zemědělství nebo jako dopravní prostředek. K výrobě zprvu primitivních nástrojů je zde řada těžitelných surovin jako dřevo, kamení ale i rudy na výrobu železa. Díky systému úrovní zvyšující dovednosti si lze postupně vyrábět stále lepší věci a dopracovat se např. až k automatické pušce. Oproti jiným online hrám je zvláštností, že při odchodu ze hry postava zůstává na místě a je pouze v kómatu, ve kterém ji ostatní mohou zabít nebo okrást.

Hráči se také mohou sdružovat do kmenů a společně budovat, lovit, dělit se o zásoby ale také se bránit proti dinosaurům, jiným hráčům nebo celým kmenům. Nejpokročilejší družiny pak mohou pomocí vzácných artefaktů vyvolávat mýtická stvoření a jejich skolení může být kromě odměny určitým vyvrcholením celé hry.

PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
ARK Scorched Earth

ARK Scorched Earth

449 Kč
PODOBNÉ HERNÍ TITULYPODOBNÉ
Rocksmith 2014

Rocksmith 2014

549 Kč469 Kč
-14%
Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

249 Kč199 Kč
-20%
Distribuujeme pouze herní klíčeHRU DODÁVÁME
IHNED
Zasíláme klíč na emailDORUČENÍ
ZDARMA
Nabízíme Vám nespočetPLATEBNÍCH
METOD
Každý týdenAKCE
A SLEVY
Proč klíč od nás?

Novinky e-mailemZadejte svůj mail a nechte si zasílát veškeré novinky a akce našeho obchodu

MenuX

Provozovatel webu, K-Games,s.r.o., se sídlem Dolní Branná 293, Dolní Branná, 543 62, IČ: 06700179, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím